GM 20 Pro alınır mı?

Gm 9 Pro almanı tavsiye ederim. Gm 20 serisi falan çöp hep.

Hocam GM 9 Pro sahipleri hala güncelleme beklerken bunu elinizi vicdanınıza koyarak söyleyebiliyor musunuz?

Hocam gm 9 Pro sahipleri hala güncelleme beklerken bunu elinizi vicdanınıza koyarak söyleyebiliyor musunuz?

Ayrıca cihaz eski, performansı yetersiz, çok ısınıyor, bataryası yetersiz.
(Kamerasıda yetersiz gibi ama o konuda pek bir şey söyle miyim)

Hocam GM 9 Pro sahipleri hala güncelleme beklerken bunu elinizi vicdanınıza koyarak söyleyebiliyor musunuz?

Ayrıca cihaz eski, performansı yetersiz, çok ısınıyor, bataryası yetersiz.
(Kamerasıda yetersiz gibi ama o konuda pek bir şey söyle miyim)
Güncellemeyi verecekler Mayıs sonuna kadar. Klasik GM o ayrı, Ama GM 20 den kat kat donanım ve özellik olarak GM 9 PRO daha iyi. Arkadaş GM 20 yazınca karşılık olarak 9 PROYU yazdım. Ayrıca cihaz da ısınma, performans düşüklüğü vs yok bende 9 PRO da. Kamera ve güncelleme konusunda haklısın tabi o ayrı

Güncellemeyi verecekler mayıs sonuna kadar. Klasik gm o ayrı, ama gm 20'den kat kat donanım ve özellik olarak gm 9 Pro daha iyi. Arkadaş gm 20 yazınca karşılık olarak 9 Pro'yu yazdım. Ayrıca cihaz da ısınma, performans düşüklüğü vs yok bende 9 Pro da. Kamera ve güncelleme konusunda haklısın tabii o ayrı.

Hocam cihazı tek başına değerlendiriyorsunuz. Attığım iki cihazdaki işlemcilere, transistörler arasındaki mesafeye, güncelliğine, bataryalarına bakın.

GM 20 Pro'yu zaten önermiyorum ancak GM 9 Pro neyse GM20 Pro da o bence.

Geri
Yukarı