GM 20 Pro Android 11 alacak mı?

GM 10/20 serisi güncelleme alacak arkadaşlar senede 1 kez ben bu telefonu evet kullanıyorum yanında kullandığım gerek yedek telefonum olsun gerek şirket telefonu olsun aktif olarak 3 farklı marka kullanıyorum benim bahsettiğim olay gm 20 pro modelinin şahane bir telefon olması değil fiyatına göre gayet kullanışlı ve güzel bir telefon olması . Öyle bir yazmışsınız ki sanki lg k 20 kullanıyor millet .
General Mobile saf anroid kullandığına göre güncellemeleri daha erken alıyor diye biliyorum yani GM5 Plus da öyleydi.
Vallahi ne gibi bir sıkıntı yaşıyorlarsa artık senede 1 kez güncelleme alacak telefon ama alacak.
General Mobile saf anroid kullandığına göre güncellemeleri daha erken alıyor diye biliyorum yani GM5 Plus da öyleydi.
Vallahi ne gibi bir sıkıntı yaşıyorlarsa artık senede 1 kez güncelleme alacak telefon ama alacak.
Bunu hiç anlamadım.

Yaşadığım bir sorunu kendim yaşamış gibi anlatmak kullanıcıları yanlış yönlendirmek mi oluyor?
Ben General Mobile cihaz kullanmıyorum ve birkaç kişinin "ben sorun yaşamadım bu cihaz sorunsuz bir kere tamam mı?" cevabını da ciddiye alacak değilim.
Açın bir tane General Mobile nasıldır diye bir konu okuyun oradaki yeni cihazlarını almış (çünkü GM eskiden gerçekten iyiydi) kişilerin yorumlarını.
Bakın ben 10 kişi sorun yaşadı veya 10 kişi sorun yaşamadı diye sorunlu, sorunsuz bir şey demem.
Kaç kişinin değil kaç kişiden kaçının sorun yaşadığına bakın.
Bu zamana kadar ne zaman General Mobile konusu açılsa herkes aynı şeyi yazıyor.

Tamam 🤣

Kardeşim cihaz fiyatına göre çok güzel bir telefon değil!
Neresi iyi 6 GB RAM 128 GB hafıza mı?
Helio P70'in neresi rakiplerinden iyi, o kameranın neresi rakiplerine fark atıyor?
Güncelleme de almayacak üstelik?
"Güncelleme almayacak diye cihaza kötü deme" diyeceğini tahmin ederek şunu yazıyorum.
Bu şey cihaz için bir eski mi?
Evet?
Başka sorun?
Android ile sorunu var yok beni ilgilendirmez, güncelleme alacak mı almayacak mı?

Kaliteli fotoğraf çekiyor mu?
Evet.
Rakiplerinden iyi mi yani kamera arayan biri için GM 20 Pro önerilebilir mi, diğer eksileri görmezden gelebilir miyiz?
Hayır.
Oyunu A21S'de oynatıyor zaten rakiplerinden iyi bir nokta değil ki bu?

Marka basılmış diyelim :)
o söylediğim cihazları önermiyorum zaten ama o cihazlar General Mobile'dan daha önce çıkmış cihazlar.
2'si de mi tesadüf yani?

🤣
Önerdiğim cihazların performansı birbirine yakın, zaten A73 ile GM 20 Pro aynı işlemciyi kullanıyor.

Bilmemin sebebi senin cihazı kullanıyor olman mı?

Bakınız... Hala agresif bir kıyaslama içerisindesiniz . Size sadece şu soruyu soracağım bana 2200 TL düzeyinde teknik açıdan daha iyi bir telefon gösterebilir misiniz ? belki 1 belki 2 tane ve ayrıca bilmemenizin sebebi hala GM güncelleme almayacak demeniz keşke bir açıp gerçekten alacak mı almayacak mı bir sorup araştırsanız. Hala söylüyorum şaheser ,mükemmel,bu fiyata bu telefondan başkası alınmaz demiyorum sadece bu telefona bu fiyatı verip almak mantıksız değil gayet kullanışlı bir telefon diyorum size siz hala yok nereye fark atıyor yok internette çok bu marka hakkında yorum görüyorum da konuşuyorum falan yahu arkadaş ilk önce al bir kullan yahu insan bilmediği bir şey hakkında yorum yapar mı hiç ? ülkemizde ki %50 lik kısmın mükemmel bir örneğisin yeminler olsun bak :D
Sadece sormak için. Alacaksa kesin bir tarih var mı?
ve ayrıca kasım gibi geleceğini planlıyorlar

Son düzenleme:
Bakınız... Hala agresif bir kıyaslama içerisindesiniz. Size sadece şu soruyu soracağım bana 2200 TL düzeyinde teknik açıdan daha iyi bir telefon gösterebilir misiniz?

A73, TCL 10l.
Bu konuya ilk mesaj yazdığım günler içerisinden Note 9S ve Note 8 Pro da örnek gösterilebilir :)

Belki 1 belki 2 tane ve ayrıca bilmemenizin sebebi hala GM güncelleme almayacak demeniz keşke bir açıp gerçekten alacak mı almayacak mı bir sorup araştırsanız.

Evet çok araştırdım, hem de çok.
GM 9 Pro modeline söz verilen güncelleme gelmedi mesela.
GM 20 Pro'ya sadece bir tane güvenlik yamasının geldiğini söylüyorlar kullanıcılar, büyük ihtimalle de diğer cihazlarında olduğu gibi gelmeyecek.

Hala söylüyorum şaheser, mükemmel, bu fiyata bu telefondan başkası alınmaz demiyorum sadece bu telefona bu fiyatı verip almak mantıksız değil gayet kullanışlı bir telefon diyorum size siz hala yok nereye fark atıyor yok internette çok bu marka hakkında yorum görüyorum da konuşuyorum falan yahu arkadaş ilk önce al bir kullan yahu insan bilmediği bir şey hakkında yorum yapar mı hiç?

Sonra niye sakin değilsin oluyor!
Arkadaşım kullanmadan yorum yapamayacaksak cihaz da önermeyelim biz.
S3 mini kullanıdın mı?
S3 mini>gm 21 Pro desem ne cevap verebilirsin kullandın mı?
GM 20 Pro'nun ne halt olduğu her yerde belli.
Yorumları bir kenara bırakıp teknik anlamda bakarsak ise helio P70 kullanıyor yani bana burada onu savunmayın.

Sen kimsin?
Yani sen kimsin ki sadece tek başına bir markanın iyi veya kötü olduğunu söyleyebilirsin.
Ben yorum yaparken sadece "ben GM markasını beğenmiyorum bu yüzden kötü" mü diyorum?
Birçok kullanıcı (bakın General Mobile kullanıcısı diyorum) yaşadığı sorunları söylüyor sen sorun yaşamadın diye iyi mi oluyor?

Bak söylüyorum işte aç bir konu General Mobile nasıldır diye veya önceden açılmış konuları oku anlarsın (anlamak istersen tabii )

ülkemizde ki %50 lik kısmın mükemmel bir örneğisin yeminler olsun bak :D
Teknik olarak mı bir tartışma yapacağız yoksa sürekli bana laf mı atmaya çalışacaksın?

A73, TCL 10l.
Bu konuya ilk mesaj yazdığım günler içerisinden Note 9S ve Note 8 Pro da örnek gösterilebilir :)

Evet çok araştırdım, hem de çok.
GM 9 Pro modeline söz verilen güncelleme gelmedi mesela.
GM 20 Pro'ya sadece bir tane güvenlik yamasının geldiğini söylüyorlar kullanıcılar, büyük ihtimalle de diğer cihazlarında olduğu gibi gelmeyecek.

Sonra niye sakin değilsin oluyor!
Arkadaşım kullanmadan yorum yapamayacaksak cihaz da önermeyelim biz.
S3 mini kullanıdın mı?
S3 mini>gm 21 Pro desem ne cevap verebilirsin kullandın mı?
GM 20 Pro'nun ne halt olduğu her yerde belli.
Yorumları bir kenara bırakıp teknik anlamda bakarsak ise helio P70 kullanıyor yani bana burada onu savunmayın.

Sen kimsin?
Yani sen kimsin ki sadece tek başına bir markanın iyi veya kötü olduğunu söyleyebilirsin.
Ben yorum yaparken sadece "ben GM markasını beğenmiyorum bu yüzden kötü" mü diyorum?
Birçok kullanıcı (bakın General Mobile kullanıcısı diyorum) yaşadığı sorunları söylüyor sen sorun yaşamadın diye iyi mi oluyor?

Bak söylüyorum işte aç bir konu General Mobile nasıldır diye veya önceden açılmış konuları oku anlarsın (anlamak istersen tabii )

Teknik olarak mı bir tartışma yapacağız yoksa sürekli bana laf mı atmaya çalışacaksın?
Dostum... verdiğin örneğin saçmalığını sana uzun uzun anlatmak isterdim lakin hala inatla anlamak istemiyorsun. S3 mini ile ne alakası var bu yazdıklarının ama evet kullandım lise 3 zamanlarımda .
Hemen sorunu cevaplayayım
Ben Süleyman, 24 yaşında bugüne kadar bilmediğim hiçbir konu hakkında yorum yapmayan ılımlı ,teknoloji sever biriyim ama senin kim olduğunu biliyorum ve hemen anlatayım.
Sen , sana yazılanları okumayan ,agresif okuduğun 50/60 adet yorumu doğru kabul eden kendi kalıplarında sulanan bir insansın... nereden mi anladım şu cümlenden '' sen sorun yaşamadın diye iyi mi oluyor ?'' keşke yazıklarımın tamamını bir kere daha okusaydın ben sana sorun yaşamadım demedim servise de gönderdim önceki aldığım cihazlarda da sıkıntı çıktı ben baya servisle uzun uzun muhatap oldum evet evet bunları yaşadım ve yukarıda da belirttiğim gibi servis benim hatalarımı kullanıcı hatası olarak fabrika çıkışlı hataları da kendi hatası olarak kabul edip cihazımı sorunsuz veya teslim aldığı gibi teslim ettiler . Ben sana marka iyi demiyorum konumuz gm20 prodan açıldı ve o telefonun (sen ne dersen de bilmediğin ,kullanmadığın için kesin konuşman bile bir cehalet göstergesidir ki yani kullanmadığın bir şey hakkında hala inatla nasıl böyle yazmaya devam ediyorsun aklım almıyor) gayet iyi olduğunu kullanmadan inkar edemezsin... saygılar ( ve lutfen cihazı kullanmadan , deneyimlemeden bu mesaja yanıt vermeyiniz).

@Kilic. 07 neden sinirli olduğumu açıklıyım;

Sürekli kullanmadan yorum yapma demenize karşı demek istedim ki.
"Bu mantıkla S3 mini>gm 21 Pro desem nasıl cevap verebilirsin kullandın mı?"
Dedim.
Anlatmak istediğim tek dediğin "kullanmadan yorum yapma"ydı.

Buna karşılık sizde yazdığımı düzgün okumadan anlamadan, okumadan yorum yapma diyorsunuz.

O kadar şey yazdım hala saçma saçma konuşuyorsunuz kullanmadan yazma diyorsunuz.
Neden sinirli olduğumu açıklayabildim mi canım!
Bu arada son yazdığını okumadım çünkü ne yazsam yazayım aynı şeyi yazıyorsun zaten 🤣

@Kilic. 07 neden sinirli olduğumu açıklıyım;

Sürekli kullanmadan yorum yapma demenize karşı demek istedim ki.
"Bu mantıkla S3 mini>gm 21 Pro desem nasıl cevap verebilirsin kullandın mı?"
Dedim.
Anlatmak istediğim tek dediğin "kullanmadan yorum yapma"ydı.

Buna karşılık sizde yazdığımı düzgün okumadan anlamadan, okumadan yorum yapma diyorsunuz.

O kadar şey yazdım hala saçma saçma konuşuyorsunuz kullanmadan yazma diyorsunuz.
Neden sinirli olduğumu açıklayabildim mi canım!
Bu arada son yazdığını okumadım çünkü ne yazsam yazayım aynı şeyi yazıyorsun zaten 🤣
hala kendinle çelişiyorsun el insaf be adam!

Gelebilir. Gelmese de cihazın garantisi bittikten sonra Android 11 AOSP ROM kurabilirsiniz.

GM 9 Pro kullanıcısı idim, En son güncelleme 2019 Eylül ayında verdiler, 2021 Mayıs ayına kadar Android 10 güncellemesini bekledim vermediler, cihazı değiştim. Ve sayfasına bakıyorum (Güncelleme çalışmaları devam etmektedir henüz net bilgi veremiyoruz) diyorlar 😄 2019 Eylül ayından beridir aynı cevabı veriyorlar. Üşenmezseniz instagram sayfalarında eski paylaşımlar da olan yorumlara bakın 😄 Kısacası GM Güncelleme konusunda SIFIR ve ÇÖP.

Yeni konular

Geri
Yukarı