GM 22 Pro alınır mı?

Bütçe
5000 TL
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller. Abime GM 22 Pro almayı düşünüyoruz. 4 sene kullanmak istiyor. Günde 1-2 saat oyun oynuyor. Pil 1 günü çıkartsın. Telefon dayanıklı olsun. 5000 TL bütçe var. Sıfır olması lazım. Xiaomi zorunlu olmadıkça önermeyin (Yazılım sıkıntılarıyla fazla uğraşmak istemiyor. Sıkıntıdan kastım kapanıp açılmaması açılma ekranında kalması vs.) Başka öneriniz olursa açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
OnePlus Nord N10 5G Resimleri

OnePlus Nord N10 5G

Ben olsam 500 lira daha verir bunu alırdım. GM 22 Pro'dan kesinlikle çok daha iyi cihaz.

Hatta şunu söyleyeyim. Bugün Samsung M23 kısa süre de olsa 5500 liraya inmişti. Yani M23>N10>22 Pro diye sıralayabiliriz.

Öncelikle herkese iyi sosyaller. Abime GM 22 Pro almayı düşünüyoruz. 4 sene kullanmak istiyor. Günde 1-2 saat oyun oynuyor. Pil 1 günü çıkartsın. Telefon dayanıklı olsun. 5000 TL bütçe var. Sıfır olması lazım. Xiaomi zorunlu olmadıkça önermeyin (Yazılım sıkıntılarıyla fazla uğraşmak istemiyor. Sıkıntıdan kastım kapanıp açılmaması açılma ekranında kalması vs.) Başka öneriniz olursa açığım.
Hocam GM alınır, alınmaz diyenlere aldırma çoğu kullanmamış olanlar. 2 senedir GM 20 pro kullanıyorum memnunum. Fakat üzerine 300-500 koyup m23 almak çok daha mantıklı

Geri
Yukarı