GM 5 Plus ROM sonrası şarj olmuyor

UlnBrn

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar benim GM 5Plus telefonuma pixel ROM yükledim yüklerken kendi orijinal şarj soketi değildi o yüzden USB hata ayıklama görmüyordu ben de orijinal şarj soketi buldum. Onula görüyordu o şarj soketi ile ROM attım sonra ROM başarıyla tamamlandı sonra kendi orijinal olmayan şarj soketini taktığımda şarj olmuyor. Sorun nedir acaba bilmem anlata bildim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu tamamen kapattıktan sonra şarj olup olmadığını kontrol ettiniz mi? ROM'un şarj sayacında sorun olabilir, mesela benim şu an kullandığım ROM'un da şarj sayacı sorunlu. Doldururken %5'ten fazla artmıyor, ama boşalırken herhangi bir sorun yok.

Telefonu tamamen kapattıktan sonra şarj olup olmadığını kontrol ettiniz mi? ROM'un şarj sayacında sorun olabilir, mesela benim şu an kullandığım ROM'un da şarj sayacı sorunlu. Doldururken %5'ten fazla artmıyor, ama boşalırken herhangi bir sorun yok.
Hiç Denemedim ama bir keresinde %1 artmıştı ama telefonu açtığımda şarjdan çıkarınca hemen şarjı bitiyordu yani sayac yanlış olsada o sayac 0 olunca hemen cihaz kapanıyordu.

Geri
Yukarı