GM 5 Plus şarj sorunu

Tekno7

Hectopat
GM 5 Plus'un şarjı 1 gun bile gitmiyor. Cok cabuk bitiyor. Ayrica isinmada azımsanmayacak kadar fazla. Konu hakkında bilgisi ya da önerisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon ilk çıktığında da bu ısınma ve sarjının yetersiz gitme problemleri vardı kendim alıp kullanana kadar insanlar abartıyor diye düşünüyordum, abartmıyorlarmış.
SD617 pek fazla güç tüketen bir işlemci değil, kaldı ki telefonun ekranı kapalıyken neredeyse bir Iphone kadar güç tüketiyor. Kısacası standby durumunda telefon gerçekten başarılı, gel gelelim ki telefonu aldınız elinize kurcalamaya başladınız, su gibi gidiyor sarjı. Bunun sebeplerinden bir tanesi kullanılan panelin tipi, genel olarak fazla elektrik yakar ama güzel görüntüler sunar.
GM Firması 5 Plus modelinde sarja değil, ekran kalitesine oynamış, istediğinizi yapın telefonun ekranı açıkken sarj su gibi gidecek.
Bazı kişiler alternatif romlar yükleyerek 6-7 saat ekran süresi alabildiklerini söylüyorlar, fakat bana pek inandırıcı gelmiyor açıkcası.
TP-Link'in veya Asus'un Powerbanklarinden birisini alın, bu sorunun çözümü yok malesef.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı