Çözüldü GM 5 Plus şarjda ısınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

milenyum0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Başlıkta belirttiğim telefon şarjdayken yüzde 60'a kadar gelince yanacak gibi ısınıyor. Ben de şarjdan çekmek zorunda kalıyorum. Bunun sorunu nedir sizce? Son zamanlarda oldu. Sorun anakartta mı, yazılımda mı yoksa bataryada mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Onun bataryasi şişmistir bayağı eskidi bende de vardı sarji hizli bitYor vs cok fazla problemi vardı. PUBG'de bayağı isiniyordu buz dolabinda sogutuyordum bir aralar. 3.5 yil kullandim sonra yeni telfona gectim telefoncuya goster bir de.
Onun bataryasi şişmistir bayağı eskidi bende de vardı sarji hizli bitYor vs cok fazla problemi vardı. PUBG'de bayağı isiniyordu buz dolabinda sogutuyordum bir aralar. 3.5 yil kullandim sonra yeni telfona gectim telefoncuya goster bir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şarj olurken arkaplanda bir işlem yapıyorsa hem güç tüketimi hem güç alışverişi ısıya sebep olabilir. Bir de ek olarak batarya ömrü bitiyorsa bu da sebep olabilir.

Bu dönemin hızlı şarj destekli cihazlarında genel bir problemdi aslında. Snapdragon 617'de zaten ısınmaya müsait bir işlemci. Bir de cihazın iç yapısı ısıyı dışarıya çok çabuk iletecek şekilde. Şimdiye kadar ısınmaması ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı