GM 8 boşta çok şarj gidiyor

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Uyumadan önce bırakıyorum güç tuşuna basılı tutarak kapatmadan %30 düşüyor. Okul dönüşü az telefona bakıyorum sonra laptopa geçiyorum, şarj %70'den 40'a 50'ye düşüyor. Nasıl çözerim? Resurrection Remix 8.7.3 gsı yüklü.

Bu arada güç tuşuna basılı tutup kapatınca sorun olmuyor.

Kasım 2021 yazıyor şimdi tekrar baktım. GM 8 için son TWRP şubat 2021 olduğundan TWRP işi yalan oldu galiba. ADB sideload ile halledebilir miyim dosya flashlama işlerini?

ADB sideload ile imzalı dosyaları flashlayabilirsin sadece.

Bu çalışmıyor mu?

ADB sideload ile imzalı dosyaları flashlayabilirsin sadece.

Bu çalışmıyor mu?
Kasım 2021 lazım. Sürüm o. Ama çok da TWRP'ye ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum Dolby Atmos kurmayacaksam. Onun yerine zaten Viper4Android FX var.

Sanırım Şubat 2021 için TWRP arıyorsunuz. GM8 Telegram grubunda dosya var fakat link olarak degil o yuzden atamiyorum. Ayrıca GSI'larda pil çok gider. Batarya da eskiyse ne yapsanız durduramazsınız yaşadım çünkü. Eski cihazım GM8 idi.
Magisk'i de silip normal kurmuştum.

Hocam ben indirip bakmadım ama yükseltme olacağını sanmam. Güvenlik yaması hakkında bir fikrim yok. @mburaktekin biliyor olabilir.
GM8 için kernel yok. General Mobile resmi olarak güvenlik yaması vermiyor ama Arrow veriyor diye biliyorum.
Android 11 olmaması lazım. Magisk'de ramdiske ve A/B'ye hayır diyor ve .apk'yı .zip ile değiştirip kuramıyorum.

Farklı bir yöntemi var mı? Tam da resmi GM 8 desteği olan ROM varmış o da 11.
Aaa seçebiliyormuşuz. Bir bakarım sağ olun.
Aaa seçemiyormuşuz.
Aaa seçebiliyoruz?
Android 11 GM8 için var. Cihazda A/B var TWRP ekranında görebilirsiniz. TWRP'den direkt zip olarak romu atabilirsiniz veya ADB Sideload'dan atabilirsiniz fakat Sideload'ı ben pek bilmiyorum.

Ben olayı tam anlayamadım sorun ne?
TWRP kuramıyorum çünkü ROM'un güvenlik güncellemesi tarihi Kasım 2021.
Sanırım Şubat 2021 için TWRP arıyorsunuz. GM8 Telegram grubunda dosya var fakat link olarak degil o yuzden atamiyorum. Ayrıca GSI'larda pil çok gider. Batarya da eskiyse ne yapsanız durduramazsınız yaşadım çünkü. Eski cihazım GM8 idi.

GM8 için kernel yok. General Mobile resmi olarak güvenlik yaması vermiyor ama Arrow veriyor diye biliyorum.

Android 11 GM8 için var. Cihazda A/B var TWRP ekranında görebilirsiniz. TWRP'den direkt zip olarak romu atabilirsiniz veya ADB Sideload'dan atabilirsiniz fakat Sideload'ı ben pek bilmiyorum.
GSI olmayınca görmüş galiba ramdiskle diğerini şu an kurdum.

Tek sıkıntı Şubat 2021 için TWRP aramıyorum. Çünkü flashlamıştım ve bootloop olmuştu. Kasım 2021 olarak gözüküyor güvenlik tarihi.

Yeni konular

Geri
Yukarı