Custom ROM GM 8 GO Custom ROM nasıl atılır?

ensecan

Picopat
Daha fazla  
Hayatımda hiç ROM atmadım, telefon aşırı kasıyor. Yeni telefon var Huawei ama General Mobile GM 8 GO telefonu da çöpe atmak istemiyorum. ROM nasıl atılır sıfırdan öğretecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatımda hiç ROM atmadım, telefon aşırı kasıyor. Yeni telefon var Huawei ama General Mobile GM 8 GO telefonu da çöpe atmak istemiyorum. ROM nasıl atılır sıfırdan öğretecek var mı?

Bende de aynı telefon var kasmıyor bende, ayrıca o telefonda saf Android var sen ROM atarsan daha çok kasabilir.

Bende de aynı telefon var kasmıyor bende, ayrıca o telefonda saf Android var sen ROM atarsan daha çok kasabilir.

1GB RAM ve milattan kalma işlemci ile nasıl kasmıyor hocam bizde öğrenebilir miyiz? Biz boşa Xiaomi'lere Samsung'lara para veriyoruz herhalde.

Saf Android arayüzü var zaten daha ne ROM'u atacaksınız? Kasıyorsa donanım yüzünden kasıyor. 2024'e gireceğiz 1 GB RAM diye bir kavramın bile silinmesi gerek yer yüzünden artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı