GM 8 kasıyor

Google Drive ile yedekleme en iyisi, bana göre. Eğer yedekleme yapmayı yardım ederim. Yani tarif ederim. Bende GM8 kullanıyorum.

Google fotoğraflar sınırsız fotoğraf ve video limiti var. Drive için 15 GB. Office uygulamaları da yer kaplamıyor. Yani o da sınırsız.
Tesekkur ederim hocam bende google drive yedeklemeyi dusundum en sorunsuz o sanirim.

Oncelikle herkese yardimlari icin tesekkur ederim. Sorunsuz bir sekilde format attim ve google drive ile sorunsuz geri yukleme yaptim. Bu arada format atmayi dusunen varsa sorunsuz uygulamalar ve ayarlara kadar geri yukluyor yedekleme konusu asiri gelismis. :)

Fakat bahsettigim oyunda oyundaki mesela envantere falan bastigimda hala kasiyor 2-4 saniye gecikme olusuyor boyle bir oyunda bu kadar kasmasi sinir bozucu. Yapmam gereken bir sey var mi? Oyun sorunlu olabilir mi? Oyunun adi Rise of kingdoms, Telefonun gucu mu yetmiyor? Bilen birisi aydinlatabilir mi?

Oncelikle herkese yardimlari icin tesekkur ederim. Sorunsuz bir sekilde format attim ve google drive ile sorunsuz geri yukleme yaptim. Bu arada format atmayi dusunen varsa sorunsuz uygulamalar ve ayarlara kadar geri yukluyor yedekleme konusu asiri gelismis. :)

Fakat bahsettigim oyunda oyundaki mesela envantere falan bastigimda hala kasiyor 2-4 saniye gecikme olusuyor boyle bir oyunda bu kadar kasmasi sinir bozucu. Yapmam gereken bir sey var mi? Oyun sorunlu olabilir mi? Oyunun adi Rise of kingdoms, Telefonun gucu mu yetmiyor? Bilen birisi aydinlatabilir mi?
2000-2500 bandında telefon alabilme şansın var mı? Yanlış anlaşılmasın, telefonu falan sat demiyorum.

Önerim bu. Ben Samsung'un ürünlerine baktım ve en uygun fiyatlı buldum 2000-2500 arası.

6 GB RAM işini görür sanırım.
Hocam GM bir daha alacagimi sanmiyorum. Yine de tesekkur ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı