GM 8 kasıyor

Ucsktr

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar telefonu 2 yildan beri kullanıyorum cok sukur isimi goruyor. 1 yıldır format atmadim sanirim. Dandik sehir kurma oyunlarinda bile aşırı kasiyor bir yere dokunuyorum 3 - 4 saniye sonra ekran geliyor. Bunu hizlandirmanin bir yolu var mi? Yoksa artik telefon olmus diyebilir miyiz?

Yazilim: Android 9 5 Kasım 2020 guvenlik guncellestirmesi.

Arkadaşlar telefonu 2 yildan beri kullanıyorum cok sukur isimi goruyor. 1 yıldır format atmadim sanirim. Dandik sehir kurma oyunlarinda bile aşırı kasiyor bir yere dokunuyorum 3 - 4 saniye sonra ekran geliyor. Bunu hizlandirmanin bir yolu var mi? Yoksa artik telefon olmus diyebilir miyiz?

Yazilim: Android 9 5 Kasım 2020 guvenlik guncellestirmesi.

Yeri dolmuş olabilir büyük ihtimalle RAM da tükenmiştir format atarsanız hızlanacaktır.

Yeri dolmuş olabilir büyük ihtimalle RAM da tükenmiştir format atarsanız hızlanacaktır.
Hocam 16 GB bos alan var ama sanirim haklisiniz. Peki eskisi gibi hizli olur mu? Eskiden bu kadar bariz bir sorunu yoktu ne degisti anlamadim. Telefonda onemli veriler var silinir diye formatta atamiyorum.

Hocam 16 GB bos alan var ama sanirim haklisiniz. Peki eskisi gibi hizli olur mu? Eskiden bu kadar bariz bir sorunu yoktu ne degisti anlamadim. Telefonda onemli veriler var silinir diye formatta atamiyorum.

Verileri bilgisayara ya da USB'ye yedekleyebilirsin.

Hocam verileri bilgisayara yedekledim fakat SD kart icindeki bilgilere ulasti. Telefon hafizasini bilgisayarda goremiyorum. Tam olarak yedeklemenin bir yolu suan bu sekilde mi? Umarim geri yuklerken sikinti cikmaz.
Google Drive ile yedekleme en iyisi, bana göre. Eğer yedekleme yapmayı yardım ederim. Yani tarif ederim. Bende GM8 kullanıyorum.

Google fotoğraflar sınırsız fotoğraf ve video limiti var. Drive için 15 GB. Office uygulamaları da yer kaplamıyor. Yani o da sınırsız.

Yeni konular

Geri
Yukarı