GM 9 Pro vs A30

Xiaomi Mi A3 zaten AMOLED ekran 😀

AMOLED ekran için özelliklerden feragat edip Samsung veya ne olacağı belli olmayan GM9 alınmaz.
GM 9 Pro alanların yorumları gayet iyi aslında. Ve bana kalırsa GM 9 Pro'da olayı toparlamışlar. tüm özellikleri neredeyse aynı :D
Mi a3 tam olarak 286 PPl
GM 9 Pro ise 409 PPl

uçurum beni şaşırtıyor hocam :D

Biri FHD+ biri HD+ ona göre karşılaştır.

İnsanların yorumlarına baksaydık Rampage, Gamepower gibi markalar çok iyi olurdu nede olsa herkes öneriyor ama sonra ağlıyor karar senin ben yazacağımı yazdım.
hocam aslında bilgili insanların çoğu doğu menşali (samsung hariç) markaları öneriyor. Ama kullanıcılar tarafında ise GM 9 pro da çok kötü gösterilmiyor.

Dilerseniz GM 9 Proyu neden önermediğinizi açıklayın. tüm sistem özellikleri olarak Mi A3'e üstün geliyor. karşılaştırdım. ama önermiyorsunuz.ürün kusurlu çıkarsazaten iadesi alınıyor. 2 yıllık bir garanti süresi de var. bide kullanıma bağlı olarak uzun ömürlü bir telefon gibi.

size göre mi A3 den ne eksiği var?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı