GM E-Tab 5 Root Sonrası GM Yazısında Kalma Sorunu

Tableti servise gönderin. Bazı okullar (mesela benim okulum) tableti okula istiyor biz göndericez diyor. İstersen ilk önce okula git tabletim açılıp kapanıyor de ama bence alttakini uygulaman daha mantıklı.
By Emre Yazıcı;
TABLETİ SERVİSE GÖNDERME
Tableti kitlenenler veya açılmaz hale gelen arkadaşlar, tableti kutusuyla beraber MNG kargo ile telpa servisine göndermek için aşağıdaki talimatları izleyin;
* İlk olarak onkayit.telpabayi.com sitesinden ön kayıt formu oluşturunuz.
* Sonra tableti kapsız şekilde, yanında hiç bir aparat olmadan kutusuna koyun.
* A4 kağıdına, adınız ve soyadınız, TC kimlik numaranız, telefon numaranız, ev adresiniz, okulunuz, telpa formunu doldurduktan sonra verilen referans numaranız ve tablet sorununu yazarak kutu içerisine koyun.
* Tablet sorununu "Tabletim sürekli açılıp kapanıyor" şeklinde belirtin.
* Son olarak kargocuya cihazın gideceği yeri "Telpa (İstanbul)" olarak belirtin ya da "Profilo AVM Beşinci Yıl Sok. No:1/D Mecidiyeköy İstanbul" adresini verin.

Tableti servise gönderin. Bazı okullar (mesela benim okulum) tableti okula istiyor biz göndericez diyor. İstersen ilk önce okula git tabletim açılıp kapanıyor de ama bence alttakini uygulaman daha mantıklı.
Tablet kendiliğinden yeniden başladı ve şuan sorunsuz çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı