GM E-tab 5 sistem ve recovery yedeği

Ceza falan yemezsin rahat ol. Tabletim açılmıyor diye belirt sorununu da. Cihazın bataryasını çıkararak mı bağladın peki pc ye? Bende driverlar kurulu ama sen yine de kurduğun driver'ı upload edebilir misin ya da indirdiğin linki atabilir misin bi bakayım? Cihazı bağladığımda 2-3 saniye görünüyor sadece o da bu şekilde :

d0VRJD.jpg
Ooo com3 gözüküyor
Ne bekliyorsun at bi twrp :D
Bir de elime etab 1 geçti nasıl kırarım ?

Öyle at bir TWRP diyerek olmuyo bu işler SP FLASH TOOLS ile atmak biraz zor ve nasıl görünüyo diye soranlar SP FLASH TOOLS V5.13 sürümü indirip MTK6592 scatter okutucaksınız.

Görmesi için scatter okuttuktan sonra download tusuna ya da format deyip rastgele basıp görmesini sağladım ve oldu. TWRP yükledim fakat sonra nedense açamadım garantiye yollucam.
Ön kayıt yaptırdım fakat ne zamana kadar geçerli oluyo bu ön kayıt işi söylerseniz sevinirim.

@LollerMann bilgisayar kullanmasını yeni öğrenmiş bir kişi gibi konuşmasan iyi olur adam sahtecilik yapıyo farkında değilsin lütfen bilip bilmeden bu işlere karışma yani kendimi çok iyi bilgisayar kullanıyomuş gibi göstermek istemiyorum hepsi tecrübe. Fakat lütfen daha site engellemiş numarasıyla sahtecilik yapan adamı savunma. Seni hor görmüş gibi anlama lütfen.

Öyle at bir TWRP diyerek olmuyo bu işler SP FLASH TOOLS ile atmak biraz zor ve nasıl görünüyo diye soranlar SP FLASH TOOLS V5.13 sürümü indirip MTK6592 scatter okutucaksınız.

Görmesi için scatter okuttuktan sonra download tusuna ya da format deyip rastgele basıp görmesini sağladım ve oldu. TWRP yükledim fakat sonra nedense açamadım garantiye yollucam.
Ön kayıt yaptırdım fakat ne zamana kadar geçerli oluyo bu ön kayıt işi söylerseniz sevinirim.

@LollerMann bilgisayar kullanmasını yeni öğrenmiş bir kişi gibi konuşmasan iyi olur adam sahtecilik yapıyo farkında değilsin lütfen bilip bilmeden bu işlere karışma yani kendimi çok iyi bilgisayar kullanıyomuş gibi göstermek istemiyorum hepsi tecrübe. Fakat lütfen daha site engellemiş numarasıyla sahtecilik yapan adamı savunma. Seni hor görmüş gibi anlama lütfen.
Kardeş tamam sakin ol. Zaten erişim engellendi yerine MEB'in engelli sayfasını klonladığını yeni okudum.(mobil veriden giriyorum dakkada bir kontrol edemem)
Senin dediğin yönteme gelince, neden kafana göre rastgele scatterle twrp attın ki :p
Aman neyse salla gitsin ya 1 ocakta o tabletler kullanılacak yada ben tablet sergime bir yeni tablet daha ekleyeceğim :D

H
@Silinen üye
Gördüğüm kadarıyla bahsettiğin konuyu burada açıklamış çocuk;
Milli Eğitim Bakanlığı'nı büyük yazmayışım veya sahtekar ilan edilişim

Sizin bulduğunuz dosyalar hatalı kendi bloğun da yazdığına göre. Çocuğa sahtekar demek yerine iletişime geçmeyi deneyin. Belki tabletinizi düzeltmeye yardımcı olur.
Her tablette mi hatalı yoksa şansımıza göre kurulabiliyor mu?

@LollerMann çocuk o dosyayı yayınladığı sırada dosya "Android durdu" vs. gibi siteler tarafından indirilmiş. Not olarak; "Bazı blok adresleri hatalı tabletiniz "Brick" olabilir." notunu bırakmış. Sonra bildiğim kadarıyla bu belirli kişilerden uyarı alıyor ve dosyayı sunucuyla beraber deaktif ediyor arkadaşımız. Technopat'ta açtığı konuda belirttiğine göre Erişim engeli klonunu bu nedenle koyuyor.

Dosyanın onarılmış versiyonu kendisinde var dediğine göre. Şimdi bir ekip kuruyorlar Qualteam adında. Kendisine ulaşırsanız size yardımcı olabilir. Benim tabletimi Team Viewer aracılığıyla halleti kendisi.

Merhaba. Tabletimi rootlamıştım fakat bir hata yapıp kapattığımda kitlendi ve servise gönderdim. Tabletim servisten geldi fakat artık CM veya başka bir uygulama yükleyemiyorum. Birçok kişi son güncellemeden sonra ROOT atabilmiş fakat ben hala yapamadım. Yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler.

Geri
Yukarı