GM E-tab 5 sistem ve recovery yedeği

Öyle at bir TWRP diyerek olmuyo bu işler SP FLASH TOOLS ile atmak biraz zor ve nasıl görünüyo diye soranlar SP FLASH TOOLS V5.13 sürümü indirip MTK6592 scatter okutucaksınız.

Görmesi için scatter okuttuktan sonra download tusuna ya da format deyip rastgele basıp görmesini sağladım ve oldu. TWRP yükledim fakat sonra nedense açamadım garantiye yollucam.
Ön kayıt yaptırdım fakat ne zamana kadar geçerli oluyo bu ön kayıt işi söylerseniz sevinirim.

@LollerMann bilgisayar kullanmasını yeni öğrenmiş bir kişi gibi konuşmasan iyi olur adam sahtecilik yapıyo farkında değilsin lütfen bilip bilmeden bu işlere karışma yani kendimi çok iyi bilgisayar kullanıyomuş gibi göstermek istemiyorum hepsi tecrübe. Fakat lütfen daha site engellemiş numarasıyla sahtecilik yapan adamı savunma. Seni hor görmüş gibi anlama lütfen.

Tabletini göndermene gerek yok, bu gece yada en geç yarın stock rom paylaşacağım ayrıca pil sökme vs. gibi saçma sapan işlemler yok.

@Baran Curu @Silinen üye Lütfen sakin olalım. Zaman her şeyi gösterecek.
Ayrıca ben önkayıtı yaptırdığım zaman hemen kargoya verdim tam 1 haftada geri yazılım atmışlar

Tabletini göndermene gerek yok, bu gece yada en geç yarın stock rom paylaşacağım ayrıca pil sökme vs. gibi saçma sapan işlemler yok.
Hadi bakalım görelim seni.

Benim tablet şarj felan olmuyor yapsanda bişey farketmez hayata küstü preloader yanlış atıldığından.
Bugünlerde C# 6.0 öğrendiğim için ve tabletim bozuk olduğu için araştırma yapamıyorum.

Aklıma süper fikir geldi fakat denenmesi gerekiyo mt6592 scatter emmc'yi Baran Curu'nun block adresleriyle değiştirip yapabiliriz.

@Baran Curu @Silinen üye Lütfen sakin olalım. Zaman her şeyi gösterecek.

Hadi bakalım görelim seni.
Benim tablet şarj felan olmuyor yapsanda bişey farketmez hayata küstü preloader yanlış atıldığından.
Bugünlerde C# 6.0 öğrendiğim için ve tabletim bozuk olduğu için araştırma yapamıyorum.

Aklıma süper fikir geldi fakat denenmesi gerekiyo mt6592 scatter emmc'yi Baran Curu'nun block adresleriyle değiştirip yapabiliriz.
Aman sakın bu sefer emmc yi brick etme XD

Yeni konular

Geri
Yukarı