GM eTab 5 recovery silindi

Kskdo

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 8.1, Nvidia GeForce GT 420M, Intel i3 1st Gen, 0,5 TB Harddisk
Merhaba. Bende şu Fatih projesi tabletlerden vardı. Geçen gün TWRP flashliyim derken olan Recovery'i de sildim. Şu an recovery e girince şu oluyor: Ekranda teamwin recovery project yazıyor, sonra tablet yeniden başlıyor. Ne yapmalıyım?

Bildiğim kadarıyla o cihaz mediatek bir cihaz SP Flash Tool Stock ROM flashlayın. Sonra tekrardan root falan atıp TWRP kurarsınız veya Bootloader açıksa stock ROM ile beraber recovery yerini değiştirin TWRP imajını seçin ve flashlayın sorun düzelir tahminimce.

Geçen gün stock ROM flashladım düzeldi şu an stock ROM'dan Android 7.1.2'ye geçmeye çalışıyom.

Geçen gün stock ROM flashladım düzeldi şu an stock ROM'dan Android 7.1.2'ye geçmeye çalışıyom.

YouTube'daki ROM'lara bakıp kurmayın eğer öyle yapıyorsanız. Forumandroid diye bir forum var orada 4'den 7'ye kadar bir sürü ROM var. Hatası var mı yok mu gibi şeylerde yazıyor oradan bakıp bir ROM seçip kurmanızı öneririm.

YouTube'daki ROM'lara bakıp kurmayın eğer öyle yapıyorsanız. Forumandroid diye bir forum var orada 4'ten 7'ye kadar bir sürü ROM var. Hatası var mı yok mu gibi şeylerde yazıyor oradan bakıp bir ROM seçip kurmanızı öneririm.

Sitede aradığımı bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı