eTab 5'e ROM atarken GM yazısı gidip gidip geliyor

LineageOS iyidir, bu tablet için yüklemesi daha iyi olur. Rahatlar biraz cihaz.
Resurrection Remix de stabildir, o da LineageOS tabanlıdır zaten. Ama bu cihaza ikisi de unofficial, denemeden bir şey demek yanlış olur.
O yüzden çok yorum yapmıyorum, hangisini istiyorsanız onu kurun, beğenmezseniz değiştirirsiniz.

Hocam burayı anlamadım Dalvik ve Cache'ı Wipelayıp Cache'ı bidahamı wipelayıcaz? Hocam birde türkçe anlatırmısınız ? Çünkü benim TWRP Türkçede.
2 tane önbellek var. Biri "Dalvik Cache", diğeri "Cache". 2 kere wipelamaya gerek yok, anlamı yok çünkü.
Türkçe kullanmadım, tam olarak hangisi ne diye geçiyor bilmiyorum. Ayarlardan dili İngilizce yapın.

2 tane önbellek var. Biri "Dalvik Cache", diğeri "Cache". 2 kere wipelamaya gerek yok, anlamı yok çünkü.
Türkçe kullanmadım, tam olarak hangisi ne diye geçiyor bilmiyorum. Ayarlardan dili İngilizce yapın.
Hocam dedikleriniz birebir yaptım ama yine bootloopa girdi. İlk önce şunu denedim:
1.ROM
2.ROM
Bunları denedim ama yine bootloopa girdi.
Hocam dedikleriniz birebir yaptım ama yine bootloopa girdi. İlk önce şunu denedim:
1.ROM
2.ROM
Hocam @Ellie Williams
1.ROM
2.ROM

Hocam @Ellie Williams
@Ellie Williams Hocam lütfen cevap verebilirmisiniz? Çünkü çok ihtiyacım var.
1.ROM
2.ROM

Hocam @Ellie Williams
1.ROM
2.ROM

Hocam @Ellie Williams

1.ROM
2.ROM

Hocam @Ellie Williams

Hocam lütfen cevap verbilirmisiniz ? Çok ihtiyacım var hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı