GM20 güncellemeden sonra WhatsApp'tan dosya göndermiyor

Emin Faruk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Radeon 7670M İntel HD Graphics 4000 8GB RAM İntel Core İ5-3230m 240 GB SSD
Merhaba. General Mobile GM20 kullanıcısıym. Telefona Android 11 güncellemesi geldi bende kurdum. Güncellemeden sonra WhatsApp'da ses kaydı açıyorum hata veriyor kamera açıyorum hata veriyor. Nasıl çözeceğim bu sorunu?

Yeniden yüklemeniz gerekebilir. Sonuç olarak büyük bir güncelleme tam olarak seri atlanmış. Zaten bu tür büyük güncellemelerde fabrika ayarlarına sıfırlama önerilir.

Yeniden yüklemeniz gerekebilir. Sonuç olarak büyük bir güncelleme tam olarak seri atlanmış. Zaten bu tür büyük güncellemelerde fabrika ayarlarına sıfırlama önerilir.

Hocam şikayetvar.com'a onlarca şikayet var bu konu hakkında bana da bu sabah güncelleme geldi gelmez olaydı... SD kartımı görmüyor, arama yaparken karşı tarafın suratına kapatıyor ve WhatsApp'tan mesaj dahil yollayamıyorum.

Bu güncelleme ile düzeltilebilecek bir şey değil. Yeni bir android sürümü ve çok şey değiştiyse bu çok normal. Fabrika ayarlarına döndürün cihazınızı.

Merhaba. Sorunumu WhatsApp'ın depolama alanını ve önbelliğini temizleyerek çözebildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı