M51 son güncellemeden sonra aşırı kasıyor

yuksel celık

Kilopat
Merhaba, ekim ayında M51 telefonumu almıştım ancak geçen haftaki Android güncellemesinden sonra sorunsuz çalışan telefon birden takılmaya kasmaya başladı. Önceki güncellemeye dönme şansım var mı acaba?

Play Store ve Galaxy Store'da olan tüm güncelleştirmeleri yapın. WebViev adlı yazılımdan kaynaklı ufak sorunlar vardı.
Yeni kararlılık güncellemesi gelmiş olması gerek. A51 Android 11 kullanmaktayım, herhangi bir sorun yok.

Play Store ve Galaxy Store'da olan tüm güncelleştirmeleri yapın. Webviev adlı yazılımdan kaynaklı ufak sorunlar vardı.
Yeni kararlılık güncellemesi gelmiş olması gerek. A51 Android 11 kullanmaktayım, herhangi bir sorun yok.

Yorumunuz için teşekkürler. Bahsettiğiniz tüm güncellemeleri yaptım ancak Android 11 güncellemesi sonrası durum aynı kasmalar kendini hissettiriyor. Bence bu güncellemeler sanki her zaman için kullanıcı lehine yapılmıyor gibi. Yani bir telefonu aldım 5 sene aynı hızda kullanırsan, düzen yeni telefonlari nasıl, kime satacak? Memnun olmayan kullanici yaratılırsa ancak yeni ürünlerin satış rakamları arttırılabilir diye düşünüyorum. Bu yönüyle teknik anlamda yapabileceğimiz bir şey yok sanırım. Tekrardan teşekkürler yorumunuz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı