GM20 şarj soketi kaç TL'ye değişir?

Burakk235

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, telefonumun şarj soketi bozuldu modeli GM 20 ama şöyle bir sorularım var.
Soketi kaça değiştirirler (telefonun garantisi bitti o yüzden telefoncuya vermem lazım.)
Soket değişimi kaç saat sürer (çünkü telefona gün içinde lazım.)
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, telefonumun şarj soketi bozuldu modeli GM 20 ama şöyle bir sorularım var.
Soketi kaça değiştirirler (telefonun garantisi bitti o yüzden telefoncuya vermem lazım.)
Şimdiden teşekkürler.
Keşke bunları bize sormak yerine telefoncuya sorsanız. Biz burada ne söylesek boş yani.

Şimdiden teşekkürler.
İlden ile değişebilir fiyatlar. Net bir şey söylemek mümkün değil.

Hocam sordum düzgün cevap vermedi aklıma buraya yazmak geldi.
Farklı bir telefoncuya gitme şansınız varsa biraz gezinin bakın elbet vardır yapacak bir yer. Ama GM20 şarj soketi elinde olan bir yer bulmanız lazım aynı gün teslim almak istiyorsanız. Yoksa sarkar.

Farklı bir telefoncuya gitme şansınız varsa biraz gezinin bakın elbet vardır yapacak bir yer. Ama GM20 şarj soketi elinde olan bir yer bulmanız lazım aynı gün teslim almak istiyorsanız. Yoksa sarkar.
Hocam bundan 1 ay önce bi telefoncuya gittim gm20 nin parçasını bulamazsın falan dedi ne yapacağımıda bilmiyorum oturduğum yerde fazla telefoncuda yok onun içinde uzağa gitmem lazım.

Hocam bundan 1 ay önce bi telefoncuya gittim gm20 nin parçasını bulamazsın falan dedi ne yapacağımıda bilmiyorum oturduğum yerde fazla telefoncuda yok onun içinde uzağa gitmem lazım.
Yaptırmak istiyorsanız uzakta olsa gideceksiniz gibi duruyor. Yakınınızda pek telefoncu olmaması kötü olmuş. Gitseniz bile hemen teslim alamayabilirsiniz cihazı.

Yeni konular

Geri
Yukarı