GM21 Pro alınır mı?

2600 TL'ye distribütör garantili olarak daha iyisi yok. Çoğu kişi güncelleme yok diyor ne olur güncelleme yoksa Android uygulamaların sürüm desteği epey geniş. Ama servis kötü.

Hocam bu çok kişisel bir düşünce.
Android 8 ile Android 11 arasında hiç mi fark yok?
@309999 burada bahsi geçen telefon GM 21 Pro ve sen güvenlik yaması eylül 2019'dan kalma demişsin. GM 21 Pro'nun güvenlik yamasının eylül 2019'dan kalması imkansız.
Dediğin başka telefon biliyorum ama burada biz GM 21 Pro'yu konuşuyoruz.

Hocam GM güncelleme getirmiyor anlamında demiş.

Hocam bu çok kişisel bir düşünce.
Android 8 ile Android 11 arasında hiç mi fark yok?

Hocam GM güncelleme getirmiyor anlamında demiş.

Tabii ki fark var Android 8'i örnek olsun diye yerleştirdim. GM21 Pro Android 11 ile geliyor. Benim bahsettiğim konu sürüm desteğinin epey geniş olması. Babamda 4G Android One vardı 5 yıl kullandı sadece batarya değişti yakın zamanda da emekli oldu. Güvenlik yaması şubat 2017 idi yanlış hatırlamıyorsam eksikliğini de fark etmedik.

Tabii ki fark var Android 8'i örnek olsun diye yerleştirdim. GM21 Pro Android 11 ile geliyor. Benim bahsettiğim konu sürüm desteğinin epey geniş olması. Babamda 4G Android One vardı 5 yıl kullandı sadece batarya değişti yakın zamanda da emekli oldu. Güvenlik yaması şubat 2017 idi yanlış hatırlamıyorsam eksikliğini de fark etmedik.

Hocam benim demek istediğim o değil. Güncelleme desteği ile alakalı olsa çoğu model Android 8 ile gelirdi zaten.
Güncellemeleri sadece uygulama desteği için yapmıyorum ben açıkçası.
Genelde çoğu eksiklik güncellemeler ile düzeltiliyor, yeni özellikler geliyor ve daha stabil hale geliyor gibi şeyler diyebirim.
Tabi saf Android de bu dediklerimin bir kaçı yok ancak yene sonuç aynı.

Güvenlik yaması ise tamamen güvenlik ile alakalı. Benim içinde pek önemli değil ama önemseyen birini de garipsemem.

GM 21 Pro ise eğer ki servisi sıkıntı edilmeze alınabilir en azından GM 20 Pro gibi P70 kullanmıyor.

Bu telefon gionee M15 modelinin logo basılmış hali, almayın aldırmayın.

Şaşırtıcı değil :D

Bu değerli bilgi için teşekkür ederim hocam.

Şu algı ülkemizde çok var markaların kendilerini geliştirdiğini neden kabullenmiyorsunuz? Adamlar GM 8'den sonra toplamaya başladı GM 20 ve 21 serisinde tam topladı sayılr.
https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/430050-691688/realme-6i_general-mobile-gm-21-pro/ GM21 Pro ile aynı fiyatta sayılan Realme 6I ile karşılaştırması
GM 8'im 2 boyutlu oyunda kasıyor. Root da yükledim optimizasyon falan denedim rootlu yine olmadı. Bence bu bir neden.

Geri
Yukarı