GM5 Plus "kameraya bağlanılamıyor" Hatası

Format atamam! Daha yeni güncellendi Oreo'ya ayrıca başka kullanıcılarda da görülüyormuş. Teşekkürler...

Affedersiniz ama bağırma hakkını nereden buluyorsunuz, burada insanlar sizin için kendi zamanını ayırıp size yardım etmeye çalışıyor ve bu yüzden sizde onlara bağırarak hitap edemezsiniz. Sorumuza dönersek Google Play'den başka bir kamera uygulaması kullanmayı deneyebilirsin, olmazsa ise telefona mecbur format atıcan başka çözümü yok.

Affedersiniz ama bağırma hakkını nereden buluyorsunuz, burada insanlar sizin için kendi zamanını ayırıp size yardım etmeye çalışıyor ve bu yüzden sizde onlara bağırarak hitap edemezsiniz. Sorumuza dönersek Google Play'den başka bir kamera uygulaması kullanmayı deneyebilirsin, olmazsa ise telefona mecbur format atıcan başka çözümü yok.
Haklısınız özür dilerim ama bağırmak anlamında yazmamıştım.Doğru bağırmak anlamına geliyor ünlem işareti kusura bakmayın sonuna teşekkürler yazdım.
Bu arada sorun düzeldi kendi kendine sanırım GM çalışması vardı kendi kendine hiçbir şey yapmadan düzeldi. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı