Bütçe
5500
Fabulous olan versiyon gelirse alınır tabi. Ben GPX2 almıştım çünkü Beast X gibi magnezyum fare yoktu pek. Şu an alcak olsam Beast X Fabulous ve Beast X Max alırım. DeathAdder kötü fare değil lakin bu bütçede plastik fare almanın bir mantığı yok benim gözümde.

STEELSERIES SSM62513 Rival 3 RGB Gaming Mouse Siyah 899 TL fakat hocam piyasa da ki çoğu mousedan kaliteli diye düşünüyorum birçok tanıdığım ve bende bu fareyi kullanıyorum tavsiye ederim elbette daha iyileri vardır ama düşünebilirsiniz.

Ergo istiyorsan Asus ROG Keris II Ace yeni geldi ve oldukça olumlu inceleme ve yorumları. Fiyatını bilmiyorum ama ergo mouse isteniyorsa o da değerlendirilebilir bütçe dahilinde kalıyorsa.

WL Beast X bu bütçeyi ham yapar.
Sacma sapan emoji neden atttigini anlamadim. Ergo istiyorsa diye ozellikle belirtmisim zaten ki gayet legit bir secenek onerdigim model ergo mouse arayan birisi icin hem kagit uzerinde sunduklari hem de reviewler acisindan bakildiginda. Asus gorup direkt kotu oldugunu dusunmek yerine biraz arasitirsaydin keske.

Sacma sapan emoji neden atttigini anlamadim. Ergo istiyorsa diye ozellikle belirtmisim zaten ki gayet legit bir secenek onerdigim model ergo mouse arayan birisi icin hem kagit uzerinde sunduklari hem de reviewler acisindan bakildiginda. Asus gorup direkt kotu oldugunu dusunmek yerine biraz arasitirsaydin keske.
Dostum eğer kategoriyi incelersen zaten bu kategorideki en aktif 3 kişiden birisi olduğumu ve her mouse ile ilgili çoğu teknik detaya sahip olduğumu öğrenebilirsin.
Asus ROG Keris serisi için çok fazla sıkıntı yaşayan hocamız olduğunu görebilirsin, globalde henüz çözümü olmayan sorunları da olduğunu biliyoruz.
Bazı kaynaklarda pre ve post travel sorunu yaşandığı aktarılmış. Ayrıca bu bütçede plastik kasa bakmak bütçeye hakarettir.

Geri
Yukarı