GM5+ vs A3 2016 vs Xperia XA

Biz GM 5 Plus'tan bahsediyorduk. Sen yanlış anladın. :D:D

Madem kullanıyorsanız, doğru düzgün soru sorabileceğim bir kullanıcı bulamadım. Arka ve ön kamerasından memnun musunuz? Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Gelen güncellemeleri yükledikten sonra sıkıntı çıkıyor mu?

Madem kullanıyorsanız, doğru düzgün soru sorabileceğim bir kullanıcı bulamadım. Arka ve ön kamerasından memnun musunuz? Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Gelen güncellemeleri yükledikten sonra sıkıntı çıkıyor mu?
Arka ve ön kamerası gündüz başarılı çekimler yapıyor. Ekran parlaklığı yarıda bir günü çıkarabiliyorum. Güncellemelerini zamanında ve eksiksiz veriyor. Cihaz ise fiyatını fazlasıyla hakediyor.

Ben de kullanmaktayım.

Kameralarından memnunum. Flaşı da çok güçlü. Rwnk ve poz ayarlamaları iyi.

Şarjı ise iyi gitmekte.

@BERWAR Ne yapacağız ya? Sen biliyorsun benim istediklerimi. Ne alalım? GM5+'ı öve öve bitiremeyenler de var, delicesine sövenler de. XA Çok çok iyi cihaz, ona baya sıcak bakıyorum, MTK oyun oynamadığım sürece sorun çıkarmaz zaten oynamıyorum. Bataryada hepsi ortalama zaten. A3 2016'yı da kimse önermiyor, telefonu seven hiç mi kimse olmaz?

Biraz daha üstüne koyup Xiaomi Mi5 al derim ben. GM markası zaten uzak durulması gereken bir marka. A3 2016 yonga seti tarafında baya zayıf kalıyor. XA ise MTK işlemciden kaybediyor. Xiaomi Mi5 bu sınıftaki en iyi cihaz kesinlikle.

Biraz daha üstüne koyup Xiaomi Mi5 al derim ben. GM markası zaten uzak durulması gereken bir marka. A3 2016 yonga seti tarafında baya zayıf kalıyor. XA ise MTK işlemciden kaybediyor. Xiaomi Mi5 bu sınıftaki en iyi cihaz kesinlikle.
Uzak kalınması gerek diyorsunuz, tamam.

Ama madem ortaya bir iddia atıyorsunuz, sebebini de belirtin.

@Berkant Ayhan Karabudak XA modeli oyunlarda iyi performans sergiliyor, oyunda sorun yaratmaz o işlemci güçlü bir işlemci. GM firmasının sıkıntı yaratmayacağının garantisini sana veremem maalesef. XA modelinin bataryasının iyi olacağını pek sanmam 2300 MAH sonuçta. Lenovo P1 modeline sıcak bakıyor musun? P1 modeli de işini görür bence.

@Silinen üye HTC modellerinin MTK işlemcilerle uyumluluğu gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı