GM5+ vs A3 2016 vs Xperia XA

@Berkant Ayhan Karabudak XA modeli oyunlarda iyi performans sergiliyor, oyunda sorun yaratmaz o işlemci güçlü bir işlemci. GM firmasının sıkıntı yaratmayacağının garantisini sana veremem maalesef. XA modelinin bataryasının iyi olacağını pek sanmam 2300 MAH sonuçta. Lenovo P1 modeline sıcak bakıyor musun? P1 modeli de işini görür bence.

@Silinen üye HTC modellerinin MTK işlemcilerle uyumluluğu gayet iyi.

Ya bu saydıklarım harici dışına çıkmak istemiyorum. Ben oyun oynayan birisi değilim, ama her gün basketbol antremanım olduğu için yollardayım hep. 5S Kullanmış birine 2300MAh az gelmez. :D Ortalama 4 saat ekran süresi yeterli bana. XA Kamera olarak da hepsinden önde, MTKya güveneceğim artık, başka seçenek yok. A3 2016 iyi güzel tasarımlı ama kime dediysem alma diyor. GM5+ Zaten sorun, kullandığım her an ne zaman bozulacak diye düşünmek istemiyorum. XA En mantıklısı.

Güncellemelerden sonra oluşan sorunlar, ahize sesinin kısılması, durduk yerde şarj portunun bozulması, kasa sararması. Bunlar bilindik problemleri.
Bakın bilindik diyorsunuz. 5 modelini kullanmadğınız belli.

Aynı fiyat bandındaki çoğutu telefondan daha iyi GM 5. Kullanmadan, ön yargı ile konuşmayalım.

B
Ön yargı ile konuştuğu yok arkadaş haklı, GM firmasının diğer telefonlarındaki sıkıntıları herkes biliyor, GM5 Plus modeli şuana kadar çıkardığı en iyi ve diğer modellere göre sorunsuz telefonu.
akın, GM Discovery modeline dese anlarım.

5 modeli kötü diyor, neden diyorum, genelleme yaparak cevap veriyor.

E önyargı ile cevap verdiği belli, dimi? :D

Discovery modelleri, Elite, GM 4G modellerinde de sıkıntılar vardı bu bir gerçek. GM firmasını diğer markalarla aynı kaliteye sokamazsın. Ön yargı ile ilgili bir durum değil bu, GM firmasını savunmanın anlamı yok, bu marka da kronik sorun fazla çıkıyor, her model de değil tabii.

Discovery modelleri, Elite, GM 4G modellerinde de sıkıntılar vardı bu bir gerçek. GM firmasını diğer markalarla aynı kaliteye sokamazsın. Ön yargı ile ilgili bir durum değil bu, GM firmasını savunmanın anlamı yok, bu marka da kronik sorun fazla çıkıyor, her model de değil tabii.
Yahu ben o markayı savunmuyorum, ama neyse.

GM 5 kullanıyorum, memnunum, bu kadar.

Fiyatı belli, özellikleri belli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı