GM8 Rootlama ve GM8 Custom ROM önerisi

Sağolun, tekrardan teşekkürler. Stok yazılımdan kastınız sizin verdiğiniz recovery değil mi?
Yoksa illa LineageOS kurmam mı gerekiyor?
Hintli abiler kafamı karıştırdı biraz çünkü anlamadım hiç birşey :D

Dostum, Yiğit yanık isminde geliştiriciye ait TWRP mevcut, bulup size paylaşmamı ister misiniz? Ben şu an GM8'den yazıyorum. MIUI sürüme geçeceğim yani MIUI Custom ROM'a. Twrp 2021 Şubat ayına ait, yani bende gcam kurdum.

Dostum, Yiğit yanık isminde geliştiriciye ait TWRP mevcut, bulup size paylaşmamı ister misiniz? Ben şu an GM8'den yazıyorum. MIUI sürüme geçeceğim yani MIUI Custom ROM'a. TWRP 2021 şubat ayına ait, yani bende GCAM kurdum.

Atarsan sevinirim çünkü bende root atacağım ve bir de şunu sormak istiyorum bende GM 8 3/32 GB var yani GM 8'e MIUI kurulabiliyor mu?
Dostum, Yiğit yanık isminde geliştiriciye ait TWRP mevcut, bulup size paylaşmamı ister misiniz? Ben şu an GM8'den yazıyorum. MIUI sürüme geçeceğim yani MIUI Custom ROM'a. TWRP 2021 şubat ayına ait, yani bende GCAM kurdum.

Bir de TWRP ile root atmak için root dosyası nasıl bulabilirim?

Arkadaşlar başka bir konuda Yiğit Yanık'a ait TWRP dosyalarını buldum. Lazım olan kullanabilir, Orange Fox ve TWRP 2021 Şubat imajları sorunsuz çalışıyor. Diğerlerinin de çalıştığını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar başka bir konuda Yiğit Yanık'a ait TWRP dosyalarını buldum. Lazım olan kullanabilir, Orange Fox ve TWRP 2021 Şubat imajları sorunsuz çalışıyor. Diğerlerinin de çalıştığını düşünüyorum.
TWRP'lerde güvenlik güncellemesi ayrımı var GM8 için. Bir TWRP diğerinde çalışmayabilir.

TWRP'lerde güvenlik güncellemesi ayrımı var GM8 için. Bir TWRP diğerinde çalışmayabilir.

Dediğim gibi, belirtilen güvenlik güncellemelerine ait. Ben sadece link bıraktım. Linklerdeki TWRP'ler sorunsuz çalışıyor. Hatta son güncellemeye ait olan TWRP dosyasını telefonumda sorunsuz kullanıyorum.

Geri
Yukarı