Gmail doğrulama kodu eski telefon numarasına gidiyor

Bingoo

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Eski bir Gmail hesabımın şifresini unutmuşum şifremi unuttum seçenegine tıklayınca telefon numaranıza kod gönderdildi diyor ama o telefon numarası şu an kullanılmıyor yedek bir Gmail adreside eklememiştim acil ihtiyacım var o adrese.

Gmail hesabınızda hangi telefon numarası kayıtlıysa ona kod gelir, hesaba erişim olmadan bunu değiştiremezsiniz. Ayrıca bu tür servisler telefon numarasının devre dışı kaldığını falan anlayamaz.

Yada Gmail hesabınızın şifresini kırabilirsiniz.
Gmail hesabınızda hangi telefon numarası kayıtlıysa ona kod gelir, hesaba erişim olmadan bunu değiştiremezsiniz. Ayrıca bu tür servisler telefon numarasının devre dışı kaldığını falan anlayamaz.

Evet çok doğru.

türk telekom sagolsun arıyorum durumu anlatmak için korona oldugundan dolayı yogunluk varmış 390 küsür sıralardaymışım
Hat eğer başkasına satılmadıysa o numarayı tekrar satın alabilirsiniz.
keşke başkasına satılsa numaraya ulaşamıyorum birde numarayı satın alabilme gibi bir ihtimalim malesef yok

Türk Telekom sağ olsun arıyorum durumu anlatmak için korona oldugundan dolayı yogunluk varmış 390 küsur sıralardaymışım.

Maalesef her yer hemen hemen doğrulama kodu üzerine çalışıyor. Bu konuyu not aldım. Numara taşımada aynı numara olmak koşuluyla bir sorun olmaz sanırım.

Maalesef her yer hemen hemen doğrulama kodu üzerine çalışıyor. Bu konuyu not aldım. Numara taşımada aynı numara olmak koşuluyla bir sorun olmaz sanırım.
numaramı taşırsam çok daha fazla kaybım olur şuanda aklıma gelmeyen ama ilerde sorun olucak çok fazla hesabım güncel numaramın üstüne kurulu

Geri
Yukarı