Çözüldü Gmail Google "Bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı" hatası

• Konuyu başlatan Dreax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 23B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dreax

Decapat
Daha fazla  
Az önce telefonumda Gmail hesabımdan çıkış yaptım ve tekrardan girmek için hesabımın şifresini ve mailini girdim. Daha sonra "Google bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı" hatasını aldım. Yaklaşık 3 saattir erişim sağlamaya çalışıyorum. Mail bilgisayarımda kayıtlı fakat oradan da asla sorunumu çözemedim. 3 saattir girmediğim delik kalmadı, asla giriş yapamıyorum. Oyun hesabımın oldugu mail, n'olursunuz.

Ekleme: Hiçbir cihazdan giriş yapılmıyor. 20 tane telefondan denedim yine de aynı hatayı alıyorum, hesabı kurtara basıyorum yine aynı sayfaya atıyor. Hesaba tek erişimim bilgisayarım. Başka hiçbir cihazda giriş yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarınızdan 2 aşamalı doğrulamayı açın. Ardından telefonunuzdan tekrar giriş yapmaya çalışın.
Bilgisayarınızdan 2 aşamalı doğrulamayı açın. Ardından telefonunuzdan tekrar giriş yapmaya çalışın.

Açık zaten :D?

Oldu gercekten, büyük miktarda değeri olan hesabımı kurtardım, çok teşekkürler. Minnettarım.

Benim Gmail her yerden çıkış yaptı nasıl 2 aşamalı doğrulama açacağım.
Sorun şu ben gmail şifresini değiştirdiğim esnada şifre güçlü şifre oldu ben de onu kayıtedemedim ve şifre değişti kurtarma e postası ve telefon numarasını 10 gün önce degiştirdim onlara kod gelmiyor direk kendi e postasına gönderiyor bilmediğim için de giriş yapamıyorum

Benim Gmail her yerden çıkış yaptı nasıl 2 aşamalı doğrulama açacağım.
Sorun şu ben gmail şifresini değiştirdiğim esnada şifre güçlü şifre oldu ben de onu kayıtedemedim ve şifre değişti kurtarma e postası ve telefon numarasını 10 gün önce degiştirdim onlara kod gelmiyor direk kendi e postasına gönderiyor bilmediğim için de giriş yapamıyorum
Sizin durumunuz farklı olabilir lütfen yeni bir konu açın, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

2 gun önce girdiğim Google hesabıma giremiyorum. Şifre ve kurtarma hesabını bildiğim halde Google bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı diyor. Kaç defa kurtarma e postaya kod gönderdim girdim yine aynı hatayı verdi yardımcı olun lütfen borsa işlemlerin hep bu mail üzerinde nasıl çözebiliriz?

Açık zaten :D?

Oldu gercekten, büyük miktarda değeri olan hesabımı kurtardım, çok teşekkürler. Minnettarım.

Nasıl yaptınız, aynı durumu yaşıyorum şu an.

Geri
Yukarı