Gmail Hesabı Çalınması

famous

Hectopat
Yer
ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Twitter
Hesabım çalındı ve kurtarma için mail attım. Böyle bir dönüş oldu ancak mailime şifre sıfırlama linki gelmedi. Ne yapmam lazım? Spam klasörüne baktım.

Screenshot_15.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gmail hesabınıza telefon numaranız kayıtlıysa kolay bir şekilde alabilirsiniz. Aldıktan sonra her türlü bilgiyi değiştirmeyi unutmayın.

Gmail hesabınıza telefon numaranız kayıtlıysa kolay bir şekilde alabilirsiniz. Aldıktan sonra her türlü bilgiyi değiştirmeyi unutmayın.
telefonum ve kurtarma e postam kayıtlıydı ve bana onay gelmeden hepsini kaldırmışlar hesabım eski olduğu için açılış tarihini soruyor ve onuda bilmiyorum az önce şifre sıfırlama gönderdik dedi ama e postama öyle birşey gelmedi.

Benim de hesabim calindi. Telefon numaram kayitli ama sms gondermiyor. Acilis tarihi soruyor. Yillarin hesabi nereden bileyim ben acilis tarihini. Bu olay ile beraber gmail kullanimini bitirdim. Destek sifir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı