Gmail hesabına giriş yapılamıyor

Eyserlc

Femtopat
( Kaybettiğim Gmail hesabının içinde sadece doğrulamak için telefon numarası kayıtlı )
Gmail hesabıma girmek için şifremi unuttum dedikten sonra karşıma gelen ekrandan telefon numarasını girip telefonumu doğruluyorum. Normalde hesaba girmem gerekirken Gmail hesabı kendisine doğrulama maili atıyor ve hesaba girişimi engelliyor. Birkaç aydır bu sorunu çözmeye çalışıyorum fakat hala çözemedim. Yardım eder misiniz?

( Kaybettiğim Gmail hesabının içinde sadece doğrulamak için telefon numarası kayıtlı )
Gmail hesabıma girmek için şifremi unuttum dedikten sonra karşıma gelen ekrandan telefon numarasını girip telefonumu doğruluyorum. Normalde hesaba girmem gerekirken Gmail hesabı kendisine doğrulama maili atıyor ve hesaba girişimi engelliyor. Birkaç aydır bu sorunu çözmeye çalışıyorum fakat hala çözemedim. Yardım eder misiniz?
Hesabı oluşturduğun telefon duruyorsa oradan şifremi unuttum yap. Cihaz aynı olduğu için telefon numarası da gerekmeden yeni şifre oluşturmana izin verecektir.

(Ekran görüntüsü Google'dan alındı)
telefon numarasını doğruladıktan sonra yeni bir doğrulamaya atıyor(fotoğrafta olan) ve orada da e-posta doğrulaması istiyor. Fakat doğrulama maili şifresini almaya çalıştığım hesaba gidiyor.

Dosya Ekleri

• images.png
    images.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 5

Geri
Yukarı