Gmail hesabı satmak sıkıntı çıkarır mı?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Bir yer buldum en az 5 aylık Gmail hesaplarını 20 TL karşılığında Google ads ile reklam koyup alıyorlar. Ben 1 tane sattım ve daha da satmayı düşünüyorum. Bunları satmak başıma iş çıkarır mı ileride?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başınıza iş falan çıkarmaz. Facebook gruplarında vesaire birçok kişi yapıyor bu tarz işler.
Açacağınız hesaplar üzerinden illegal bir işe karışırlarsa sizi de ifadeye çağırırlar. Fakat işlemi siz yapmadığınız için bir problem çıkacağını sanmıyorum.

Bir yer buldum en az 5 aylık Gmail hesaplarını 20 TL karşılığında Google ads ile reklam koyup alıyorlar. Ben 1 tane sattım ve daha da satmayı düşünüyorum. Bunları satmak başıma iş çıkarır mı ileride?
1.000 tane hesap 2.500 $ eder. Sence senin yapabildiğin gibi onlar da hesap açıp neden beş ay sonra aktif etmiyorlar?

1.000 tane hesap 2.500 $ eder. Sence senin yapabildiğin gibi onlar da hesap açıp neden beş ay sonra aktif etmiyorlar?
5 ay sonrayı beklemek istemiyor olabilirler. Hazır hesap varken neden 5 ay beklesinler ki? Ayrıca gmail hesabı sınırsız bir şekilde açılmıyor. Bir yerden sonra açamıyorsun istesen de.

Geri
Yukarı