Gmail hesabımı arkadaşım gördü

Gmail hesabınızın adını hatırlıyorsanız belki bir şansınız olabilir. Termux'a şu👇 sitedeki kodları yapıştırın, şifresi uzun rakamlı harfli sebmolli uzun bir şey değil ise kısa sürede bulur, kötü amaçlı kullanım suçtur ve bunu yapmanızdan ben sorumlu değilim.

Şey tek sıkıntı ben Termux'u kullanmayı da bilmiyorum telefondan mı PC'den mi inan kendi hesabım istersen Instagram'dan kanıtlarım

@user716512 hocam eğer instanız varsa yardımcı olursumunuz

@osman7537 çünkü ben Termux'u nereden indirilir onu bile bilmiyorum

Son düzenleme:
Şey tek sıkıntı ben Termux'u kullanmayı da bilmiyorum telefondan mı PC'den mi inan kendi hesabım istersen Instagram'dan kanıtlarım.

@UsER716512 hocam eğer instanız varsa yardımcı olursumunuz.

@Osman7537 çünkü ben Termux'u nereden indirilir onu bile bilmiyorum.

Tarayıcıya Termux download Android ya da PC deyip aratıp ilk linkten indirin, uygulamayı açınca kod yazma kısmına az önce paylaştığım kodları yazın zor bir şifre ise bulması saatler sürebilir. YouTube'dan araştırabilirsiniz ayrıntılı bir şekilde anlatıyorlar.
Engelli olduğu için insta kullanamıyorum.

Tarayıcıya Termux download Android'ya da PC deyip aratıp ilk linkten indirin, uygulamayı açınca kod yazma kısmına az önce paylaştığım kodları yazın zor bir şifre ise bulması saatler sürebilir. YouTube'dan araştırabilirsiniz ayrıntılı bir şekilde anlatıyorlar.
Engelli olduğu için Instagram kullanamıyorum.

Tamam yapacağım hocam

Tarayıcıya Termux download Android'ya da PC deyip aratıp ilk linkten indirin, uygulamayı açınca kod yazma kısmına az önce paylaştığım kodları yazın zor bir şifre ise bulması saatler sürebilir. YouTube'dan araştırabilirsiniz ayrıntılı bir şekilde anlatıyorlar.
Engelli olduğu için Instagram kullanamıyorum.

@user716512 hocam şu an gerekli işlemleri yaptım git clone ekranındayım hangisinini yapıştırmam gerek

Geri
Yukarı