Arkadaşım oyun yüklemediğim için Facebook hesabımı kapatıyor

176834

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 2-3 gün önce oyunlarımın tamamını silmeye karar verdim ve sildim. Facebook hesabım ise dün arkadaşım tarafından kapatıldı. Bir Facebook hesabı daha açtım, o Facebook hesabımı da kapatmak için şikayet yolladı bile. Tek nedeni oyunları geri yükle diyor. Kendimi yazılım, donanım, kod, video gibi şeylerle mutlu ederken bana oyunları yükle demesi ciddi anlamda zoruma gitmiyor değil. Önerilerinizi uygulayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 2-3 gün önce oyunlarımın tamamını silmeye karar verdim ve sildim. Facebook hesabım ise dün arkadaşım tarafından kapatıldı. Bir Facebook hesabı daha açtım, o Facebook hesabımı da kapatmak için şikayet yolladı bile. Tek nedeni oyunları geri yükle diyor. Kendimi yazılım, donanım, kod, video gibi şeylerle mutlu ederken bana oyunları yükle demesi ciddi anlamda zoruma gitmiyor değil. Önerilerinizi uygulayacağım.
Sağlam bir aparkat geçir.

Çaktırma. Facebook'ta birini engelleyince, o kişi seni aramalarda bile bulamıyor. Haliyle şikayet de edemiyor... [emoji6]

Edit: Hesabını sadece belli kişilere görünür yaparak, o kişinin yeni hesaplar açıp aynı şeyleri tekrar yapmasını en baştan engellemiş olursun. [emoji106]

O nasıl bir arkadaş ya :D Zorla güzellik mi olur :) Git adam gibi konuş, olmazsa sen onu şikayet et. Ne demişler, en iyi savunma saldırıdır. Ayrıca şu Facebook'un neredeyse her şikayeti kabul etmesine uyuz oluyorum. Geçen onaylanmış hesabın birisini sahtesin diye kapatmışlardı. Mark galiba otistikleri çalıştırıyor şirkette.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı