Gmail hesabına bağlı uygulamaların şifresi ve gmail'i değişiyor

MhBugra53111

Zeptopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi sürekli şu gibi e-posta ile hesaplarımın şifresi ya da e-posta adresi değiştiği maili geliyor. Ana hesabımın şifresini değiştirmiştim ama gelmeye devam ediyor. Bu cihazda ve bilgisayarda açık tuttuğum 2 Gmail de de başıma geldi Gmail hesaplarını kapatmam mı gerekiyor bilmiyorum öneride bulunun.

Alttaki resimde ki gibi sonu @ghallajhorn.com diye bir e-posta adresine hesabımı aktarmış ve mhbugras olan Gmail'imin sonuna 2 harf eklemiş. Aynısı X te iPhone diye bir cihaz giriş yapmış. Hesabım bir tek telefonumda açık.

Dosya Ekleri

• IMG_20240410_070151.jpg
    IMG_20240410_070151.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2024-04-10-07-04-11-731_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2024-04-10-07-04-11-731_com.google.android.gm.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm cihazlardan çıkış yapın, şifreleri tekrar değişin, bir süreliğine uygulamalardaki hesaplarınızı tempmail.io gibi güvenli temp servislere geçirin, 2f.a doğrulama açın, AV taraması yapın. Baktınız artık olmuyor temp mailden kendi mailinize çekersiniz hesapları.

Tüm cihazlardan çıkış yapın, şifreleri tekrar değişin, bir süreliğine uygulamalardaki hesaplarınızı tempmail.io gibi güvenli temp servislere geçirin, 2f.a doğrulama açın, AV taraması yapın. Baktınız artık olmuyor temp mailden kendi mailinize çekersiniz hesapları.
2f.a üstüne authenticator kullanın bence. Authenticator kullanırsanız kendiniz bile telefonunuz olmadan Hotmail/Gmail hesabına giriş yapamazsınız. Benim de 1 ay önce Hotmail hesabım çalındı giriş yapmayı deniyorlar her gün 100 defa ama giremiyorlar :D.

Geri
Yukarı