Gmail hesabını geri almak

tNcr

Kilopat
Gmail hesabı açmıştım bundan 4-5 yıl önce. Kullandığım şifrelerden farklı bir kombinasyon yapmıştım. İçerisinde kayıt olduğum yerlerin şifresi var ve onu artık kullanmak istiyorum. Kurtarma numarası ekli değil. Mail eklemiştim ve adresi hatırlıyorum ancak @w.cn uzantılı mail adreslerine artık mail gelmiyor kodu bir türlü alamadım. Mail adresini açtığım bilgisayar evdeki ancak HDD'ye hem format attım hem de yerine SSD taktım. Şimdi eski HDD taksam öyle tekrardan denesem alma ihtimalim olur mu? Kaç kere denedim hep cevaplar uyuşmuyor diye sonuç alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım tutunacak pek dalın kalmamış gibi hissediyorum. HDD'ye bir kez format atıp browser'ın çerezlerini atmış olursun bu konuda benim bilgim bu yönde ancak başka fikri olanları bekle şu anki durumun imkansız gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
W.cn mail adresine girerken ikincil bir ad almamı söylediler @Outlook.com isimli onada gelmedi iletme işleminde gelen birşey olmadı galiba ana hesaba gelmiyor diye mail orayada gitmiyor :/
Bende mesela @windowslive alınmıyordu. Tampermonkey ile bir açık sayesinde aldım hesabı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı