Gmail hesap kurtarma nasıl yapılır?

Hesap çalma işleri eğer sitelerden falan sızmadıysa kullanıcıyı kandırarak/oltalayarak yapılıyor genelde. (virüs veya phishing) ve bu durumda ortada kullanıcı olmadığı için imkansız. Yani boşa dolandırılırsınız.

Hocam hesabı bilmesi yeter üzerlerine bir method ile çekiyorlar.

Buradaki açtığınız konuda size yardımcı olmaya çalışırım hocam elimizde veri var mı?

Hocam Google hesabınızı biliyorsunuz telefon numaranız bağlı bir cihazda açık mıydı veya kullandığınız cihazda açık mıydı daha önceden. Ayrıca 1 yıl kullanılmadıysa Google o hesapları siliyor diye biliyorum.
Öncesinde tabii ki açık olabilir fakat telefonum ve bilgisayarım değişti, hesaba girmediğim 1 yılı geçmiştir fakat hesap silinseydi hala nasıl doğrulama kodu gönderebilir telefonuma onu anlayamadım.

Öncesinde tabii ki açık olabilir fakat telefonum ve bilgisayarım değişti, hesaba girmediğim 1 yılı geçmiştir fakat hesap silinseydi hala nasıl doğrulama kodu gönderebilir telefonuma onu anlayamadım.

Silinmemiştir daha hocam yardımcı olalım o zaman.

Hocam hesabı girin ardından bir yanlış şifre girin daha sonra şifremi unuttum yapın oradan bana gelen kısımları bildirir misiniz herkeste farklı bir ekran geliyormuş.

Hocam hesabı bilmesi yeter üzerlerine bir method ile çekiyorlar.
Milyar dolarlık şirket Google, böyle 3 5 pervasızın hesap çalabileceği bir yer değil. Her hesabını bilenin "method" ile çeksinler o zaman, virüslere oltalamaya/phishing'e vs gerek kalmasın? İnanmayın şu palavralara. Gmail hesabını çalmanın tek yolu zaten mevcut kullanıcıyı kandırarak yapılıyor, ortada kullanıcı yoksa bu iş yapılamaz.

Milyar dolarlık şirket Google, böyle 3 5 pervasızın hesap çalabileceği bir yer değil. Her hesabını bilenin "method" ile çeksinler o zaman, virüslere oltalamaya/phishing'e vs gerek kalmasın? İnanmayın şu palavralara. Gmail hesabını çalmanın tek yolu zaten mevcut kullanıcıyı kandırarak yapılıyor, ortada kullanıcı yoksa bu iş yapılamaz.

Hocam bunu bana değil de herhangi bir lamera söyleyin zaten bunlar olduğu için device not recognized diye hata vermeye başladı eski cihazlarda açılmamışsa girişe izin vermiyor.

Hocam tel no doğrlama yeri geliyor.

Doğrulayın hocam.

Geri
Yukarı