Gmail Hesabının Hacklenmesi

temel52

Hectopat
Daha fazla  
Bu akşam eve geldiğimde hesabıma başkasının girdiğini gördüm telefonda. Ve hesabıma girmeye çalıştığımda şifrenin yanlış olduğunu gördüm. İlk başta arkadaşlarımdan şüphelendim fakat onların olmadığını öğrendiğimde şifremi sıfırladım. Bu sabah 10 gibi Chicago'dan birisi hesabı ele geçirmiş. 11 gibi de New York'tan girmişler. Allah'a şükür şifremi yenileyebildim. Technopat'ın bugünkü haberini okuyunca da tek olmadığımı anladım. Kontrol etmeyenler etsinler hesabını. İyi günler.

Bu akşam eve geldiğimde hesabıma başkasının girdiğini gördüm telefonda. Ve hesabıma girmeye çalıştığımda şifrenin yanlış olduğunu gördüm. İlk başta arkadaşlarımdan şüphelendim fakat onların olmadığını öğrendiğimde şifremi sıfırladım. Bu sabah 10 gibi Chicago'dan birisi hesabı ele geçirmiş. 11 gibi de New York'tan girmişler. Allah'a şükür şifremi yenileyebildim. Technopat'ın bugünkü haberini okuyunca da tek olmadığımı anladım. Kontrol etmeyenler etsinler hesabını. İyi günler.
Vpn kullanan bir programla hesabınıza girdiğinizde bu tip olaylar olabilir. Mesela E-tap kullanan öğrenciler MEB engelini aşmak için vpn kullanır. Gmail bunu yurtdışı giriş olduğu için yanlış anlayabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı