Gmail hesabım hacklendi

elNatsuki

Yoctopat
Daha fazla  
Dünden önceki gün biri Gmailim'e girip tanımadığım insanlara kısaltılmış link atmış, 500 kişiye falan bende hesaba giren cihazlara baktım ama başka cihazdan oturum açma yoktu ve bu olay gerçekleştiği saatlerde tek telefonum açıktı ve ona bir şey indirmemiştim bu olay yüzünden bana dava açılır mı? korkmaya başladım yoksa hesabı sileceğim.

Dünden önceki gün biri Gmailim'e girip tanımadığım insanlara kısaltılmış link atmış, 500 kişiye falan bende hesaba giren cihazlara baktım ama başka cihazdan oturum açma yoktu ve bu olay gerçekleştiği saatlerde tek telefonum açıktı ve ona bir şey indirmemiştim bu olay yüzünden bana dava açılır mı? korkmaya başladım yoksa hesabı sileceğim.
Hesabı sil çünkü ciddi birine giderse kötü mesajlar sıkıntı yaşayabilirsin.

Silin hesabı hocam. Bunun telefon numarası versiyonu bizim arkadaşa olmuştu virüs linki atıyordu herkese bana da gelmişti.

Silmeni öneririm. E posta adresimi silemem dersen çok işin var gibi. E posta adresine kayıtlı hesapları yeni e posta adresine bağla, eski hesabı öyle sil bence.

Ama tek yabancılara atıyordu çoğu linkte hızdan gitmemiş.

Gerekli 3 hesap vardı onalraı başka Gmail'e aldım sorun yok

Daha önce aynısı Discord'da başıma geldi ama o phising rod linkiydi bir şey indirmeden hesabıma erişim istedi.

Sildim hesabı hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Ama tek yabancılara atıyordu çoğu linkte hızdan gitmemiş.

Gerekli 3 hesap vardı onalraı başka Gmail'e aldım sorun yok

Daha önce aynısı Discord'da başıma geldi ama o phising rod linkiydi bir şey indirmeden hesabıma erişim istedi.

Sildim hesabı hayırlı olsun.
Hayırlı olsun, bu hesabı iyi koruyun. Şifrenizi güçlü yapmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı