Çözüldü Gmail hesap şifresi unutulursa ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Fatihcan

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhabalar, yeni bir telefon aldım anneme. Yeni aldığım telefona Gmail hesabını girmeden evvel eski telefonu sıfırladım. Gmail hesabının şifresini de bilmiyorum annemin üzerine kim açtıysa artık, yok, bir türlü bulamadım şifreyi. Son hatırladığınız şifreyi girin diyor fakat hatırlamıyorum ki, bana sürekli sizi tanıyamadık diyor. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Yani son olarak söyleyeceğim şey telefoncu oluşturmuş bu mail adresini artık yeni bir tane açacağım numaraları da artık elle gireceğim, en azından hesap benim elimde olmuş olur. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Bilgisayar erişiminiz var ise hesapta oturum açmaya çalışın. Şifremi unuttum deyin ve kurtarma e-postası oluşturun.

Kurtarma e-postası için kendi maili'mi kullanabilirim değil mi, ama sorun hiçbir şekilde oturum açamıyorum, hatırladığınız son şifreyi girin diyor, hatırladığımız herhangi bir şifre de yok, kadıncağızın bir sürü numara vardı rehberde tanıdık eş dost, farklı bir yol yöntem var mıdır? Google'a mail atsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya girip eski hesabın e-postasını ve hatırladığınız bir şifreyi girin. Şifrenizi yanlış yaptığınıza üzülmeyin başka sorular soracak o soruları mümkün olduğunca doğru yapın. Hesap elinizde.

Hocam verdiğiniz adresden yapıyorum bir şifre giriyorum, yanlış olduğunu bilerek, ama bana farklı yollar sunmuyor, ne bileyim numara vs istemiyor tek sorduğu soru son hatırladığınız şifre nedir, başka da bir ekran gelmiyor.
Google ile iletişime geçmeye çalışacağım, direkt olarak şifre yenileme linki atsalar ne olur yani :(

Son düzenleme:
Arkadaş zaten ne yapmalıyım kurtarmak için diyor, yorum kasmak için mi böyle boş boş yorumlar yapıyorsunuz?

Ne yorum kasacağız ya, çok yorum olsa ne olmasa ne? Çok yorum atanlara Technopat para falan mı veriyor? Senin 579 mesajın var Technopat seni maaşa bağlamıştır herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -3 Eksi
Kurtarma e-postası için kendi maili'mi kullanabilirim değil mi, ama sorun hiçbir şekilde oturum açamıyorum, hatırladığınız son şifreyi girin diyor, hatırladığımız herhangi bir şifre de yok, kadıncağızın bir sürü numara vardı rehberde tanıdık eş dost, farklı bir yol yöntem var mıdır? Google'a mail atsam?

Hocam kurtarma e-postası ayarlayamıyor musunuz?

Geri
Yukarı