Gmail hesaplarınıza ne gibi isimler veriyorsunuz?

Hocam ben farklı kombinasyonlar yapıyorum hiçbiri çöp olmadı sizinki neden çöp oldu acaba?

Çöp oldu derken, ben çok çok küçüklükten beri bilgisayar kullanıyorum ve birçok g-mail hesabı açtım. İsim-soy isim içeren bütün varyasyonları kullandım ve hepsi küçüklükten kalma gereksiz sitelerden gelen e-postalarla doldu taştı.

Başlangıçta sonlarına sayılar atardım aynı hesabın.
Sonra Yandex'e geçtim; com, com.tr ve ru domainler aynı hesabımda olduğundan ihtiyaç duymadım. 2 Yandex hesabım var.
Şu anda kendi e-posta sunucum var sırf yeni e-posta açmamak için. [email protected], bütün mailler tek adreste.🥴 aerosimit.com değil tabii.

Hocam peki hangi mail sağlayıcısını önerirsiniz? Microsoft, Yandex, Google?

Son düzenleme:
Yanlış hatırlamıyorsam 8 yaşımda açtığım bir mail hesabı ve hala daha kullanıyorum [email protected](evet biliyorum boos diye değil boss diye yazılıyor zamanında 8 yaşındaki velet ben yanlış yazmışım doğrusunu öğrenmem yaklaşık 2.5senemi almıştı fark ettiğinde ise herşey için çok geçti 😆

Herşeyim bu hesaba bağlı:

• Banka hesapları
  • Oyun hesapları
  • Oyunlar
  • Abonelikler
  • İnternet sayfaları üyeliği
  • Fotoğraflarım
  • Postalarım
  • Sosyal Medyalarım
  • Satın alma geçmişleri
  • Microsoft lisansları
  • Asus hesapları
  • ROG Armoury Crate
  • Mi Hesabı, Samsung Hesabı ve iCloud
  • Eski videolarım
  • YouTube kanalım
  • E Devlet
Hesap ismini güvenlikten dolayı yazamıyorum.

Adınızın Mehmet, soyadınızın Ersoy olduğunu varsayalım. [email protected] gibi bir şey yapabilirsiniz.

Hocam en azından anlamı olsa mesela mEehRmSOeYt falan. (Büyük harfler soy isim, küçükler isim)

Anlamı var zaten. Büyük harfler isim, küçük harfler soy isim.

Elon musk yada söylendiğinde anlaşılan ama anlamsız şeyler ( yumuklu sucurta ) gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı