Gmail PC'de sildiğim mailler telefondan silinmiyor

lebowskia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Gmail'de maillerimi PC'den temizledim ama telefonda mailler hala duruyor, bir süre sonra silinir diye bekledim ama 2 gün oldu hala duruyor, çok enteresan, nedeni böyle oluyor?

Senkranizasyon açıp kapama yok uygulamada, sadece ayarlarda veri kullanımı > senkranizasyon ayarlarında postanın senkranizasyon edileceği gün sayısı var, 30 gündeydi en düşüüğü ve yükseği denedim değişen bir şey olmadı.

Data usage altında "Sync Gmail" seçeneği var mı? O günü ayarladığınız bölümde olması lazım. Açıp kapatın daha sonra inbox kısmındayken yukarıdan aşağı çekip bırakın senktronize olsun.

Data usage altında "Sync Gmail" seçeneği var mı? O günü ayarladığınız bölümde olması lazım. Açıp kapatın daha sonra inbox kısmındayken yukarıdan aşağı çekip bırakın senktronize olsun.
her şeye baktım yok malesef, buga girmiş olabilir dediğiniz gibi, mailleri uygulamadan da sileceğim artık mecbur.

Her şeye baktım yok maalesef, buga girmiş olabilir dediğiniz gibi, mailleri uygulamadan da sileceğim artık mecbur.

Çok fazla mail varsa, silmekle uğraşmadan önce hesaptan oturumu kapatıp açmayı deneyin. Belki senkronize olur.

Çok fazla mail varsa, silmekle uğraşmadan önce hesaptan oturumu kapatıp açmayı deneyin. Belki senkronize olur.
Bir de telefonun ayarlar uygulama kısmından cache temizleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı