Gmail şifremi unuttum

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Telefonda Gmail şifremi unuttum değiştirmek için oturum açmam gerek ama şifremi bilmiyorum. Şifre sıfırlamak için Google telefonuma sayı gönderiyor gönderdiği sayıda benim cihazıma gelmiyor. Bunu nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda Chrome'da kayıtlıysa eğer, Chrome ayarlar/ otomatik doldurma/şifreler/ şifrelerde ara kısmına "accounts. Google" yazıp hesabınızı bulduktan sonra yanındaki göz ikonuna basın. Eğer kayıtlı değilse, Gmail adresinize kayıtlı telefon numarasına kısa mesaj göndermek için "farklı oturum açma seçenekleri" gibi bir şey yazıyor şifremi unuttum dedikten sonra oraya tıklayarak deneyin. Aklıma gelenler bunlar.

Bilgisayarda Chrome'da kayıtlıysa eğer, Chrome ayarlar/ otomatik doldurma/şifreler/ şifrelerde ara kısmına "accounts. Google" yazıp hesabınızı bulduktan sonra yanındaki göz ikonuna basın. Eğer kayıtlı değilse, Gmail adresinize kayıtlı telefon numarasına kısa mesaj göndermek için "farklı oturum açma seçenekleri" gibi bir şey yazıyor şifremi unuttum dedikten sonra oraya tıklayarak deneyin. Aklıma gelenler bunlar.
Sorunu telefondan o google hesabını kaldırıp yeni hesap kurarak yaptım sağol :D
O hesap gitti ama sağlık olsun

Geri
Yukarı