Gmail şifremi unuttum

omersseven

Decapat
Daha fazla  
Telefonumu bugün sıfırladım eve dödüm kurulum için ilk önce mailden yekleri almak istedim ve hesabımı açmak istedim ama şifremi unutmuşum şifremı sıfıramak istedimde Google Authenticator'den kod istiyor ama önce telefondan mail adresimi açmalıyımki kod gelsin 2. ise 8 basamaklı kod bilgisayarda telefon açık olduğu aklıma geldi bilgisayarda bakmak istediğimde şifre onayı istiyor 3. telefondan evet tülayın seçeneği ama bunda da telefonuma onaylamam için bildirim gelmiyor sanırım hesap açık olmadığından ben ne yapmalıyım.

Aslında kurtarma Gmail'inden kod ile geçiyorum ama çift doğrulamada kalıyorum.

Hocam eskiden girdiğiniz bir laptop bilgisayar telefon vs. den girmeyi deneyin. Şifremi unuttuma basın. En son hatırladığınızı girin. Sonra gelen soruları cevaplayın. Eğer yapamıyorsanız başka bir yöntem deneye basın. Bir ihtimal olsa bile Google sizden yardımcı bir email isteyebilir. 24 saat veya 1 hafta arasında kod gönderir o emailde eğer isterse. Ama daha önce Google hesabınızın olduğu bir cihazdan gir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bu bilgisayarda hesap açık ama bir oynama yapmak istediğimde şifre doğrulamamı istiyor.
Son şifre ekranına hiç atmadı.
Ve en son başka yöntem dedim ve bana 3 gün içerisinde şifre değiştirme bağlantısı gönderceklerine dair bir mail atılar.

Şu an bu bilgisayarda hesap açık ama bir oynama yapmak istediğimde şifre doğrulamamı istiyor.
Ve en son başka yöntem dedim ve bana 3 gün içerisinde şifre değiştirme bağlantısı gönderceklerine dair bir mail atılar.

Evet, o bağlantı ile sıfırlayabileceksiniz. Hayırlı olsun.

Denediğiniz yöntem neydi? Bende aynı sorunu yaşadım da telefonu resetledim ve şifremi unuttum hesabın benim olduğunu doğrulayamıyolar.

Denediğiniz yöntem neydi? Bende aynı sorunu yaşadım da telefonu resetledim ve şifremi unuttum hesabın benim olduğunu doğrulayamıyolar.
Daha önceden google hesabınızın olduğu bir yerden girin. Mesela ben youtube music uygulamasından yapmıştım. Siz normal YouTube u deneyin yada google hesabı ile girdiğiniz her yeri deneyin. ÖNCEDEN GİRİŞ YAPMIŞ OLAN BİR TELEFON BİLGİSAYAR YA DA TABLET LAZIM YOKSA GOOGLE DOĞRULAYAMAZ!

Daha önceden google hesabınızın olduğu bir yerden girin. Mesela ben youtube music uygulamasından yapmıştım. Siz normal YouTube u deneyin yada google hesabı ile girdiğiniz her yeri deneyin. ÖNCEDEN GİRİŞ YAPMIŞ OLAN BİR TELEFON BİLGİSAYAR YA DA TABLET LAZIM YOKSA GOOGLE DOĞRULAYAMAZ!
Evet ama galiba ben telefonuma reset attığım için önceden girdiğimi algılayamıyor.

Geri
Yukarı