Gmail şifremi unuttum

Talha58

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben İnstagram hesabımın kayıtlı olduğu Gmail'in şifresini unuttum. Ve İnstagrama girerken böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Gmail hesabıma kod gönderiyorlar ama şifremi unuttuğum için bakamıyorum. Şifremi unuttum tuşuna basınca'da hesabın size ait olduğunu doğrulayamadık diyor. Yardımlarınızı acil bekliyorum. Recep hocam sizdende acil geri dönüş bekliyorum inşallah.
@Recep Baltaş

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200126-215431.jpg
    Screenshot_20200126-215431.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 37
Hesaplarınızı bu kadar özensiz hazırlıyorsanız bir yenisini daha hazırlayabilirsiniz.
  • Kurtarmak için alternatif e-posta girdiniz mi?
  • Telefonunuzu hesaba girdiniz mi?
Bunları yapmadıysanız işinizi zor. Gmail'e hesabın sahibinin siz olduğunuzu ispatlamanız lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesaplarınızı bu kadar özensiz hazırlıyorsanız bir yenisini daha hazırlayabilirsiniz.
  • Kurtarmak için alternatif e-posta girdiniz mi?
  • Telefonunuzu hesaba girdiniz mi?
Bunları yapmadıysanız işinizi zor. Gmail'e hesabın sahibinin siz olduğunuzu ipstalmanız lazım.
Telefon numaramı giriyorum. Gelen mesajdaki kodu onaylıyorum. Ama yinede doğrulayamadık diyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı