Gmail şifresini unutmak

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
ICloud'u sıfırlamam lazım. Gmail'e kod gidiyor. Şifreyi bilmiyorum, unuttum. Şifremi unuttum deyince sonu 60'la biten tel numarasının son 2 hanesi değişti. Yine son 2 hanesini 60'la yazıyorum ve kod gelmiyor. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gmail - Google'dan E-posta siteden oturum aç dedikten sonra gmail hesabınızın adını girin ileri deyin sizden şifre isteyecek alt kısımda şifremi unuttum seçeneği var. O seçeneğe tıklayın ve başka bir yöntem dene seçeneği geliyor. Hepsine başka bir yöntem dene dedikten sonra şu yazıları göreceksiniz.
Hesabınızın güvende kalmasına yardımcı olmak için Google'ın bu hesabın size ait olduğunu onaylaması gerekir.
Hesabınızı kurtarmak için tekrar oturum açmayı deneyin:
  • Mümkün olan en fazla sayıda soruya yanıt verin
  • Daha önce oturum açtığınız bir cihazı kullanın
  • Ev veya iş yeri gibi tanıdık bir kablosuz ağ seçin
Bu şekilde sorulan tüm sorulara doğru yanıt vermeyi deneyin.

Gmail - Google'dan E-posta siteden oturum aç dedikten sonra Gmail hesabınızın adını girin ileri deyin sizden şifre isteyecek alt kısımda şifremi unuttum seçeneği var. O seçeneğe tıklayın ve başka bir yöntem dene seçeneği geliyor. Hepsine başka bir yöntem dene dedikten sonra şu yazıları göreceksiniz.
Hesabınızın güvende kalmasına yardımcı olmak için Google'ın bu hesabın size ait olduğunu onaylaması gerekir.
Hesabınızı kurtarmak için tekrar oturum açmayı deneyin:
  • Mümkün olan en fazla sayıda soruya yanıt verin.
  • Daha önce oturum açtığınız bir cihazı kullanın.
  • Ev veya iş yeri gibi tanıdık bir kablosuz ağ seçin.
Bu şekilde sorulan tüm sorulara doğru yanıt vermeyi deneyin.

Olmuyor dostum yine aynı sorular o tel nosunun son 2 hanesi değişti ama hat aynı ve kod gelmiyor bunun için yapacak bir şey yok mu?

Gmail Yardım linkte aşağı kaydırın size uygun olan sorunu bulun ilerleyin buradan da bir sonuç elde edemezsen yaz tekrar bakayım.

Yok sizin dediğiniz gibi şifre sıfırlama linki atıp soru cevaplatıyor ce sadece yine telefon no kodu istiyor keşke Gmail'in müşteri hizmetleri olsa.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı