Gmail ve Epic Games hesabına erişilemiyor

Çok uğraştım ama bir türlü sonuç değişmiyor gibi e-posta şifrenizi bulmaktan başka çareniz yok (belki Facebook, Instagram oyun hesapları vb. ye koyduğunuz şifrelerdir bir deneyin.

Denedim fakat olmuyor ya şöyle bir şey de var Epic bana kapsamlı bir incelemenin ardından, hesapla ilişkili e-posta adresinin, e-posta hesabının etkin olduğunu bize doğrulayan yeni bir Epic Games e-posta etkinliği içerdiğini gördük. Bunu diyor eğer ben bu e postayı bir şekil silebilirsem aktifliği gittiği için kod gelmeyecek o yüzden epostamı değiştirebilir miyim sence.

Denedim fakat olmuyor ya şöyle bir şey de var Epic bana kapsamlı bir incelemenin ardından, hesapla ilişkili e-posta adresinin, e-posta hesabının etkin olduğunu bize doğrulayan yeni bir Epic Games e-posta etkinliği içerdiğini gördük. Bunu diyor eğer ben bu e postayı bir şekil silebilirsem aktifliği gittiği için kod gelmeyecek o yüzden epostamı değiştirebilir miyim sence.

Olabilir ama silinmesi pek mümkün görünmüyor çünkü e-posta ile bağlantı yok

Olabilir ama silinmesi pek mümkün görünmüyor çünkü e-posta ile bağlantı yok
Bu arada epic games ten mail geldi böyle şeyler diyor pek anlamadım bilgin varsa açıklar mısın kral

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-27-23-17-51-562_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2024-03-27-23-17-51-562_com.google.android.gm.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 12
Bu arada Epic Games'ten mail geldi böyle şeyler diyor pek anlamadım bilgin varsa açıklar mısın kral

Hesabın sana ait olduğunu doğrulamak için satın alım geçmişini, tarihini hangi oyunu aldığın ve hangi bölgeden aldığın gibi sorular soruyor eğer satın aldıysan banka hesabının geçmişinde makbuz vardır yani senden bilgi istiyor

Hesabın sana ait olduğunu doğrulamak için satın alım geçmişini, tarihini hangi oyunu aldığın ve hangi bölgeden aldığın gibi sorular soruyor eğer satın aldıysan banka hesabının geçmişinde makbuz vardır yani senden bilgi istiyor
anladımm makbuzu kredi kartımdaki bilgilerden alıcam demi

Yeni konular

Geri
Yukarı