Gmail Yabancı Cihazlar

Bağlı olanları demiyorum. Gmail ile hangi site cihaz veya programlara girdiğini soruyorum.

Hocam dediğim gibi ben telefonumda kullanıyorum sadece. Önceki mesajımda da belirttim şimdi kontrol ettim bağlı uygulama ve sitelerde ne bir uygulama var ne de bir site. İzinsiz bağlanan cihazlarıda ilk mesajımda resimle gösterdim.

Size sormadım. Resimleri ben düzenledim zaten.

İlginiz için teşekkürler ancak resimler başından beri vardı, zaten arkadaş sadece resimlerde gösterdiğimi söylemiş dediğiniz gibi siz sadece düzenlediniz.

O zaman Windows'un orada ne işi var? Ayrıca ben sana bağlı olup olmadığını sormadım.

Şuanda da olduğu gibi daha öncede Windows sistemli cihazımdan maillerimi kontrol etmek için vs. gibi basit nedenlerden dolayı hesabıma giriş yaptım ve yapıyorum bu bir şeyi değiştirmez. Giriş yaparken Windows işletim sistemli cihazımdan Chrome aracılığıyla giriş yaptığım için görünüyor onlar :)

Neyse telefonla doğrulamayı yaptıktan sonra böyle sorunların olacağını zannetmiyorum. 1-2 gün sonra izinsiz giriş olursa söylersiniz biz de daha farklı çözümler bulmaya çalışırız.

Neyse telefonla doğrulamayı yaptıktan sonra böyle sorunların olacağını zannetmiyorum. 1-2 gün sonra izinsiz giriş olursa söylersiniz biz de daha farklı çözümler bulmaya çalışırız.
En doğrusu o sanırım. Telefonla doğrulamayı yapacağım şimdi. 1-2 gün sonra sonucu burada paylaşırım :)

@WooWilly Murat hoca gmail hesabı ile hangi sitelere giriş yapıyorsun diyor. Örneğin Technopat, Facebook. Düzenli olarak gmail hesabınız ile girdiğiniz siteleri gözden geçirin. Şifrenizde gmail hesabınız ile aynıysa bu yüzden olabilir. Apk kullanıyorsanız bu yüzdendir.

Hocam zaten birşey değiştirdiği için değil aşağıda yazdığın yüzünden sordu.

telefonumda kullanıyorum sadece.

@WooWilly Murat hoca gmail hesabı ile hangi sitelere giriş yapıyorsun diyor. Örneğin Technopat, Facebook. Düzenli olarak gmail hesabınız ile girdiğiniz siteleri gözden geçirin. Şifrenizde gmail hesabınız ile aynıysa bu yüzden olabilir. Apk kullanıyorsanız bu yüzdendir.

Hocam zaten birşey değiştirdiği için değil aşağıda yazdığın yüzünden sordu.

Bende zaten dediğiniz gibi bir sitede kullansaydım söylerdim kullanmıyorum :)

Neyse arkadaşlar 1-2 gün sonra sonucu burada paylaşacağım herkese teşekkürler.

Şuanda da olduğu gibi daha öncede Windows sistemli cihazımdan maillerimi kontrol etmek için vs. gibi basit nedenlerden dolayı hesabıma giriş yaptım ve yapıyorum bu bir şeyi değiştirmez.
Ben bunları soruyorum siz yok diyorsunuz. Ayrıca bir şeyi değiştirip değiştirmeyeceğine biz karar vereceğiz.

Düzenlediğini bilmediğim için yazdım. Bu kadar sinirlenmene gerek yoktu. Yanlış bir şey yaptım ise kusura bakma.
Benim için sorun yok. Gereksiz mesaj diye ceza alabilirdin bunu yapmamak için uyarı mahiyetinde anla diye bazı kişilere böyle yazıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı