Gmail yedek kodları kaybettim

LawbringerGaming

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce bir Gmail hesabı açmıştım. Bana 8 harfli kodlar yazan bir defter indirmemi söyledi ve indirdim. Dün bilgisayarımı sıfırladım ve o kodları almaya gerek yok telefonumdan izin veririm dedim (2 aşamalı doğrulama açmıştım). Sonra Gmail'i girerken şifresini unuttum ve telefondan şifresini değiştirdim ve ileri tıkladığımda yine karşıma şifre değiştirme yeri geldi, o an şifre aklıma geldi ve çıktım. Sonra bilgisayarımdan girdiğimde telefondan izin ver veya 8 harfli kodu gir yazıyordu, ben de telefonumdan izin ver tıkladım. Sonra telefona hiç bildirim gelmedi ve telefonuma baktığımda Gmail'imde bir işlem yapmamı istiyordu. Şifre değiştirirken geri git tuşu yerine çıktığım için yazıyordu. Tıkladım ve epostamdan çıkmıştı, şifresini istedi. Girdiğimde ise 8 harfli kod veya telefondan izin verme vardı. Telefondan izin vermeye tıkladım ve hiçbir şey olmadı. Hesabım telefonumda duruyordu, çıkış yapıp deneyeyim dedim ve girdiğimde telefondan izin verme kapalıydı. 8 harfli kodları da almamıştım. Hesabımda telefon kayıtlı ama ne yapacağımı bilmiyorum. Desteğe yazacağım ama ne konu seçeceğimi bulamadım. Hangi konuyu seçeceğim veya desteğe yazmadan da hesabı alabilir miyim?

Geri
Yukarı