Gmail yüksek boyutlu dosya gönderme

yusufylmz_26

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeapad Gaming 3 GTX 1650 Ti Ryzen 5 4600h 16 GB Ram
Merhaba. Gmail'den 10.50 GB boyutundan ZIP dosyası göndereceğim. Boyut yüksek olduğu için Google Drive aracılığı ile dosyayı karşıya yüklüyor fakat yükleme tamamlandıktan sonra sunucu tarafından reddedildi hatası alıyorum. Ödevi hocaya göndereceğim başka yerden atma şansım yok. Bu sorunun çözümü nedir?

Merhaba. Gmail'den 10.50 GB boyutundan ZIP dosyası göndereceğim. Boyut yüksek olduğu için Google Drive aracılığı ile dosyayı karşıya yüklüyor fakat yükleme tamamlandıktan sonra sunucu tarafından reddedildi hatası alıyorum. Ödevi hocaya göndereceğim başka yerden atma şansım yok. Bu sorunun çözümü nedir?

Partlara ayırsanız sıkıntı olur mu? Hoca için sıkıntı olmazsa partlara ayırın.

Reddetmesi normal,Google depolama isteyen uygulamalar için hesabınıza 10GB tanımlıyor daha fazlası için Google One aboneliği almanız gerekiyor.

Reddetmesi normal, Google depolama isteyen uygulamalar için hesabınıza 10GB tanımlıyor daha fazlası için Google One aboneliği almanız gerekiyor.

Dediğiniz gibiymiş hallettim sorunu. Teşekkürler. Dosyayı 10 GB altına düşürerek sorunu hallettim. 15 GB tanımlıyor normal hesaplara. Benimki üniversitesi maili olduğu için 10 GB tanımlamışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı