Çözüldü Gmail'de Google İstemi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Google İstemi, Google hesabınıza giriş yapmaya çalışan ancak cihazınızın veya tarayıcınızın daha önce kullanılmadığı bir yerden giriş yapmaya çalışanlar için ek bir güvenlik önlemidir.
Eğer bir cihazınız aktif olarak gözüküyorsa, bu muhtemelen Google hesabınızda 2 adımlı doğrulamanın açık olmasından kaynaklanmaktadır.
Google İstemi, Google hesabınıza giriş yapmaya çalışan ancak cihazınızın veya tarayıcınızın daha önce kullanılmadığı bir yerden giriş yapmaya çalışanlar için ek bir güvenlik önlemidir.
Eğer bir cihazınız aktif olarak gözüküyorsa, bu muhtemelen Google hesabınızda 2 adımlı doğrulamanın açık olmasından kaynaklanmaktadır.

Çözüm
Google istemi, Google hesabınıza giriş yapmaya çalışan ancak cihazınızın veya tarayıcınızın daha önce kullanılmadığı bir yerden giriş yapmaya çalışanlar için ek bir güvenlik önle midir?

Dostum merhaba ben şimdi telefonumu servise vermiştim anakart değişikliği yapıldı ve içi sıfırlandı otomatikman servise veremden önceki telde Gmail hesabım açıktı ama yani sıfırlanınca otomatikman silinmiş olması hesabın o cihazın içinden şimdi telefonumu aldıktan sonra servisten Google istemi tarafına girdiğimde hem şu an kullanmakta olduğum cihazım bir de başka 2 cihaz daha gözüküyor onlarda benim telefonumun ismi yazıyor yani oturumlarını kapatıyorum fakat tekrar tekrar açılıyor nedenini anlayamadım bu normal bir sorun mu hesabımda 2 aşamalı doğrulamada var şifre değiştirdim büyük ihtimalle güvenlik ile ilgili bir problem değil zaten de ben kafayı taktım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Kullandığım telefon = Samsung Galaxy A52 128 GB.

Görsel ekte mevcuttur.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    51,4 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı