Gmail'deki numaraları SIM karta aktarma

Wildwolf728

Decapat
Daha fazla  
Telefon numaralarımın cogunu Gmail'e kaydettim simdi ben Gmail'deki numaraları nasıl SIM karta aktaracağım? Veya kaydettiğim numaraları Gmail'e numaraları başka telefona geçip Gmail'imi yeniden girsem numaralar otomatik rehbere gelir mi?

Gmail hesabını girdiğin her cihazda numaraların çıkar. Ben öyle kullanıyorum.

Hocam herkes tavsiye vermiş ama bir sıkıntı var.

Gmail hesabı bulut ve telefonun depolamasına işliyor.

SIM kartı ise kendi hafızsını kullanıyor bu sebepten dolayı herkesi ekleyemezsiniz ve herkesi olduğu şekilde ekleyemezsiniz(Karakter sınırı örneği: Mustafa Mehmet Technopatoğlu diye birinin olduğunu var sayalım bu kişiyi isim soyisim ile SIM'e kaydetmek imkansız adını düzenleyip kaydedebilirsiniz)

Hocam herkes tavsiye vermiş ama bir sıkıntı var.

Gmail hesabı bulut ve telefonun depolamasına işliyor.

SIM kartı ise kendi hafızsını kullanıyor bu sebepten dolayı herkesi ekleyemezsiniz ve herkesi olduğu şekilde ekleyemezsiniz(Karakter sınırı örneği: Mustafa Mehmet Technopatoğlu diye birinin olduğunu var sayalım bu kişiyi isim soyisim ile SIM'e kaydetmek imkansız adını düzenleyip kaydedebilirsiniz)
peki daha başka yol var mı gmaildeki numaraları sim karta kaydetmenin benim gmailimde 100 den fazla numara var ve hepsi cok onemli

peki daha başka yol var mı gmaildeki numaraları sim karta kaydetmenin benim gmailimde 100 den fazla numara var ve hepsi cok onemli
Ice aktardan yapsam olur mu hepsi gelir mi sim karta isimler hic bozulmadan

Hocam fire vermeden geçirmenin tek yolu elle girmek.

Geri
Yukarı